המשטרה העניקה תעודת הוקרה לאזרח שניטרל את המחבל שדקר אישה בכפ"ס בערב יום הזיכרון. "ראיתי אותו דוקר ומיהרתי לצאת מהרכב עם האקדח וניטרלתי אותו"

משטרת ישראל העניקה היום תעודת הוקרה לאזרח שנטרל את המחבל שביצע את פיגוע הדקירה בערב יום הזיכרון בכפר סבא

מפקד מחוז מרכז במשטרה, ניצב עמיחי אשד, העניק היום תעודת הוקרה לאזרח שנטרל את המחבל תושב טול כרם, שביצע את פיגוע הדקירה בכפר סבא, ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, במהלכו הסתער המחבל עם סכין על אישה בת 62 ודקר אותה דקירות רבות בגופה ופצע אותה.

האזרח שחלף במקום, הבחין במתרחש, עצר את רכבו, שלף את נשקו וירה לעבר המחבל שתי יריות ונטרל אותו עד להגעת כוחות המשטרה והביטחון למקום.

בדבריו לאזרח אמר מפקד המחוז כי "בחרת ברמה המוסרית הגבוהה ביותר לסכן את החיים שלך כדי להציל אדם שלא הכרת, יש לך את מידת המוסר שאני מקווה שיש אותה לכל אדם במדינת ישראל ובטח יש אותה לשוטריי במחוז מרכז ובכלל במשטרת ישראל כולה, בפעילות מהירה ונחושה ירית לעבר המחבל ובכך הצלת את חיי הפצועה וחיי אזרחים נוספים, על קור הרוח, החתירה למגע והאזרחות הטובה הנך ראוי לשבח".

האזרח סיפר על רגעי האירוע: "הסתכלתי שמאלה וראיתי בתחנת האוטובוס אישה צועקת ומתחילה לרוץ לכיוון הכביש… ראיתי אותו דוקר אותה עם הסכין, ראיתי אותו דוקר ודוקר, באותו רגע נעצרתי במקום בלי לחשוב הרבה, יצאתי מהאוטו כאשר האקדח כבר היה ביד שלי , דרכתי אותו… באתי למגע של שני מטרים ממנו… יריתי בו שתי יריות לכיוון הבטן, הוא התרומם והסכין עפה לו מהיד".

היום הגישה הפרקליטות כתב אישום כנגד החשוד בגין ניסיון לרצח בנסיבות של מעשה טרור.

 

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות