תושב חדרה חשוד בשימוש בחשבוניות פיקטיביות וניכוי מס שלא כדין. הסכום שאותו הוא חשוד שהעלים כבר יפיל אתכם מהכיסא

סדיך חנוקוב, תושב חדרה, הובא בפני בית משפט השלום בחדרה בחשד לשימוש בחשבוניות פיקטיביות וניכוי מס תשומות שלא כדין בסכום של כ־5.5 מיליון שקלים

במסגרת חקירה של מחלקת ביקורת חשבונות במשרד מע"מ חדרה כנגד חברת ארנאיזי בע"מ ובעליה סדיך חנוקוב, עלה החשד כי החברה בבעלותו של חנוקוב ניכתה מס תשומות בסך של כ-5.5 מיליון שקלים מתוך חשבוניות פיקטיביות שהוצאו לה בין נובמבר 2018 ועד היום.
בחקירתו בחר חנוקוב לשמור על זכות השתיקה, אך עדויות קודמות שנגבו ממעורבים נוספים מחזקות את החשדות כנגדו. ממצאי החקירה הראשוניים מצביעים על חשד לביצוע עבירות חמורות על חוק המע"מ ולפגיעה בקופת המדינה.
השופט יניב הלר מבית משפט השלום, שחרר את חנוקוב בתנאים מגבילים ביניהם ערבות עצמית על סך 25,000 שקלים, שני ערבים צד ג' על סך 20,000 שקלים, ועיכוב יציאה מהארץ למשך 180 יום.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות