האנשים הנשכחים: גבר בן 69 נמצא בביתו ברחוב וייצמן בכפ"ס במצב ריקבון. זק"א: "המקרה השלישי רק השבוע. נותנים לאנשים למות ולאבד צלם אנוש. בידקו מה קורה עם השכנים הבודדים שלכם"

  סמוך לשעה 12:00 התקבל דיווח במוקד זק״א על גופת גבר שנמצאה במצב ריקבון ברחוב ווייצמן, ליד בנק הפועלים בכפר סבא, רועי סולומון מתנדב זק״א שרון, שטיפל בזירה: ״מדובר בזירה קשה מאוד, המראות והריח היו נוראיים, מצאנו את הגבר במצב של איבוד צלם אנוש לאחר שככל הנראה נפטר לפני למעלה משבוע ימים, השכנים שהרגישו ריח רע הזעיקו את בעל הדירה והמשטרה שגילו את גופת המנוח במצב מזעזע, פרמדיק מד״א אישר את מותו, מתנדבי זק״א מרחב שרון טיפלו במסירות בכבוד המת בזירה הקשה.״ ישראל גודלבסקי מפקד זק״א מרחב שרון: ״לפני שלושה שבועות טיפלנו באותו רחוב ממש, מספר בניינים ליד, בגבר ערירי שעבר מעל לשבוע ימים מרגע המוות ועד שנמצא. אי אפשר לתאר את הקושי של מתנדבי זק״א לטפל בזירות הקשות של מציאת גופת אדם במצב הכי שפל שיש, איבוד צלם אנוש. אנא! שימו לב לשכנים שלכם, תבדקו בשלומם לפחות פעם ביום כדי להציל את חייהם".  
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות