זוג מתל מונד נעצר בשל אלימות והתעללות בשלושת בנותיהן בגילאי 7-13. הכו אותן בחגורות ומקלות והכניסו לפיהן חומר חריף כ"חינוך"

זוג הורים מתל מונד נעצר לאחר שלפי החשד העביר במשך שנים מסכת של התעללות ואלימות קשה כלפי שלושת בנותיהם הקטנות, בגילאי 7 ו-8 שתיים מהן והשלישית מתחת לגיל 13. על פי החשד, זוג ההורים ובעיקר אב המשפחה נהגו להכות בחגורות ובמקלות את הילדות כשהן לא נהגו לפי ראות עיניהם של ההורים. האב נהג לנעול את הילדות במחסן הבית כאמצעי עונש. אם לא די- האב נהג לדחוף חומרים חריפים לפיהן של הילדות והמשיך להכות אותן. המקרה הובא לידיעת המשטרה לאחר ששלטונות הרווחה פנו אליהם. בחקירה ראשונית של האב הוא הודה בחלק מהמיוחס לו והסביר כי הוא דוגל בשיטת חינוך נוקשה, שיטת חינוך של פעם ולכן נהג כך בבנותיו כשלא נשמעו לכללי הבית.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות