שני תושבי כפ”ס הסתכסכו עם תושבת הוד השרון, אז הם תקפו באכזריות את אביה וגרמו לו לאבד אצבע מידו

שני גברים מכפר סבא תקפו תושב הוד השרון וגרמו לו לאבד את אצבעו. אחד מהתוקפים הסתכסך עם בתו של הנתקף והחליט "לסגור חשבון" עם האב

 

ביום 10.12.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח על גבר כשהוא דקור בבית קפה ברחוב הנביאים בכפר סבא. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי הקורבן הותקף ונדקר ע”י 2 חשודים כאשר אחד מהם היכה אותו בראשו באמצעות מוט ברזל. הקורבן נפל לרצפה והחשוד המשיך להכות בו בכל חלקי גופו כשבמקביל החשוד הנוסף חתך את הקורבן באמצעות סכין שהחזיק ביד. לאחר התקיפה שני החשודים נמלטו מהמקום.

כתוצאה מהתקיפה נגרמו לקורבן, בן ה-60, שבר וחתך עמוק באצבע, שבר בשורש כף היד, חתכים מדממים בראש וכאבים בכל גופו. הקורבן פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים מאיר. כתוצאה מפציעת הקורבן, התפתח נמק באצבעו הפגועה והרופאים נאלצו לקטוע אותה.

חקירת המשטרה העלתה כי הרקע לתקיפתו ופציעתו של הקורבן, הינו סכסוך בין בתו של הקורבן לבין אחד החשודים.

בתום חודש של מאמצי חיפושים אחר החשודים שהיו בבריחה, השניים (23, 41) תושבי כפ”ס הסגירו עצמם לתחנת המשטרה ביום 12.1.20, נעצרו והובאו לחקירה.

בדיון בהארכת מעצרם של החשודים בבימ”ש השלום בפ”ת הם שוחררו בתנאים. נציג המשטרה הגיש בקשה לעיכוב ביצוע ומשטרת ישראל הגישה ערר לבית המשפט המחוזי בלוד נגד החלטת השחרור. בית המשפט המחוזי בלוד קיבל את ערר המשטרה והחשודים נותרו במעצר.

היום הוגש נגד החשודים כתב אישום בעבירה של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close