פרסום ראשון: בני סעד, מנכ"ל החברה הכלכלית בכפר יונה מסר את התפטרותו לראש העיר כידור. "כמו אחרים הוא לא יכל לעבוד איתה יותר. היא לא נתנה לו"

וד בעל תפקיד בכיר מאוד בכפר יונה החליט שהוא לא יכול לעבוד יותר עם ראש העיר, שוש כחלון כידור. אתמול אחר הצהריים, בני סעד, מי שכיהן במשך מספר שנים כמנכ"ל החברה הכלכלית כפר יונה, הגיש מכתב התפטרות לראש העיר שוש כחלון כידור. סעד מצטרף לשורה של בכירים בכפר יונה שהחליטו שהם מעדיפים להתפטר מאשר להמשיך לעבוד לצד או תחת ראש העיר כידור. רק לפני כחודש ימים יו"ר ועדת התכנון והבנייה בכפר יונה,סמדר אהרון נוחם, מסרה את התפטרותה. כרגע למעשה עבודות הוועדה נמצאות בהקפאה עד למציאת מחליף או מחליפה. גורמים המקורבים לסעד, שהיו שותפים להחלטתו, סיפרו: "סעד ניסה לעבוד תחת שוש כחלון כידור, אבל היא לא נתנה לו לעבוד. כמו שהיא לא נותנת לרבים אחרים שעבדו תחת אפי דרעי. היא החליטה משום מה שהם 'אויבים' ולא אנשים מקצועיים שבאים לעבוד ולקדם את העיר. סעד שתק וספג, אבל היא קשרה לו את הידיים ולא נותרה לו ברירה אלא להגיש את התפטרותו". עתה נותר לראות מה יקרה עם סעד, מאחר ולפי דורמים המעורים בפרטים – לסעד יש חוזה עד האביב. החברה הכלכלית אחראית על פרויקטים של פיתוח העיר, וכעת עם שיתוק של ועדת התכנון ובנייה וכעת החברה הכלכלית, נותר לראות מה יקרה עם פרויקטים בכפר יונה. כל זאת קורה כשבכפר יונה בשבועות האחרונים יש סערה בעקבות כך שתושבים רבים גילו בחשבון הארנונה שלהם, עלייה משמעותית, בעקבות תוספת לשטח דירתם – שטח שלטענת רבים לא קיים בדירתם. בני סעד סרב להגיב. עד לכתיבת שורות אלו, לא התקבלה תגובת עיריית כפר יונה. באם תתקבל, היא תובא במלואה.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות