מכונת ייבוש שפעלה לייבש סמים, מעבדת סמים במרתף ובקומה הראשונה – שני ילדים. תושבי כפר סבא נעצרו יחד עם עוד שישה בחשד להפעלת מעבדת סמים

במסגרת פעילות מבצעית ממוקדת נגד עבירות הסמים, אתמול הגיעו שוטרים לבית ברחוב משה דיין בכפר סבא. במהלך החיפוש בבית, נמצאה במרתף מעבדת סמים ובה שתילים רבים של מריחואנה במשקל של כ-103 ק"ג.
עוד נתפסה בבית מכונת ייבוש שנועדה על פי החשד לייבוש הסמים. השוטרים דיווחו לחברת החשמל על חיבור בלתי חוקי של חשמל לבית ונציגי חברת החשמל הגיעו למקום ואספו ראיות בחשד לגניבת חשמל.
במהלך החיפוש השוטרים מצאו כי הזוג ששוכר את הבית, מגדל בו את 2 ילדיהם הקטנים.

בהמשך איתרו שוטרים בגג הבית חשוד שהשליך דבר מה וניסה לשבש את החקירה. החשוד נעצר, יחד עם 6 חשודים נוספים שהיו בבית (58-21 מאזור המרכז) ובהם בני הזוג ואמה של החשודה.
היום הובאו החשודים לדיון בבית משפט השלום בפתח תקווה. מעצרו של אחד מהם הוארך ב-3 ימים עד ליום חמישי. יתר החשודים שוחררו בהחלטת בית משפט והמשטרה ביקשה עיכוב ביצוע על שחרורם.
החשודים נותרו במעצר ומחר יתקיים דיון בערר בבית משפט המחוזי בלוד.
צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות