דגימת ה-DNA שהשוטרים הצליחו לקחת מחשוד מכפ"ס והביאו למעצרו עשר שנים לאחר שביצע אונס אכזרי ברעננה

הותר לפרסום: המשטרה עצרה חשוד תושב כפר סבא באונס אכזרי שהתבצע ברעננה לפני למעלה מעשור חקירה של יחידה מרכזית במשטרה ישראל הובילה למעצרו בחודש שעבר של תושב כפר סבא בן 35, בחשד שאנס אישה באכזריות בתחילת שנת 2009 ברעננה. לאחר חקירה של החשוד, הוגשה הבוקר בעניינו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו במהלך השבוע כתב אישום בגין אונס ומעשה סדום. בתאריך 1/2/2009 התקבלה במשטרה ישראל תלונה מאישה בשנות ה-30 לחייה, שסיפרה כי הופתעה על ידי אלמוני בשעות הערב בחנייה סמוך למקום עבודתה ברעננה, כאשר נכנסה למכוניתה. האישה סיפרה כי האיש אחז בה בחוזקה, גרר אותה לכיוון פרדס, כפת אותה ואנס אותה באכזריות.    

משטרת ישראל פתחה בשעתו בחקירה, אולם רק בעת האחרונה, עלה חשד לפיו החשוד מעורב במעשה. במהלך החקירה, עלה בידי החוקרים לדגום את החשוד בלי ידיעתו, ונלקחה ממנו דגימת DNA שחיזקה את החשד נגדו.
ב-21/11/19 נעצר החשוד על ידי משטרת ישראל ומעצרו הוארך מעת לעת. עם השלמת החקירה הובא היום החשוד להארכת מעצר נוספת בבימ"ש השלום בראשל"צ , במסגרתה הוגשה בעניינו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות