נקודת הזנקה ואמבולנס קהילתי חדש של מד”א נחנכו בחריש

 ראש עיריית חריש, יצחק קשת: "המטרה שלנו להקים תחנה גדולה של מד"א שתשרת את תושבי חריש"

אמבולנס קהילתי חדש של מגן דוד אדום נחנך בעיר חריש. האמבולנס הקהילתי מצטרף לאמבולנס שכבר פועל בעיר 24/7, זאת כחלק מהפעולות הננקטות במד”א כל העת, לקיצור זמני ההגעה למטופלים. בנוסף, נקודת ההזנקה של מד”א בחריש הועברה למתנ”ס ברחוב שוהם בעיר. מלבד שני האמבולנסים, פועלים בעיר שני אופנועי חירום ובימבולנס של מד”א. בטקס לחנוכת נקודת ההזנקה והאמבולנס הקהילתי, השתתפו ראש העיר חריש יצחק קשת ובכירים בעירייה, סגן מנהל מרחב שרון במד”א עמית דיליאון, עובדי ומתנדבי מד”א בעיר.

חריש זכתה בשדרוג משמעותי ביותר בתחום הבריאות”, אמר ראש עיריית חריש יצחק קשת, “לצדי עומד אמבולנס חדש של מד”א שישרת את תושבי חריש 24/7 ע”י מתנדבי מד”א היקרים, יחד עם כלי הרכב הנוספים של מגן דוד אדום. בהמשך, המטרה שלנו להקים תחנה גדולה של מד”א שתשרת את תושבי חריש”.

“העיר חריש הולכת וגדלה, כשחיים בה אלפים רבים של תושבים. נקודת ההזנקה, יחד עם האמבולנס הקהילתי החדש, יסייעו לנו לקצר את זמני התגובה וההגעה למטופלים בתחומי העיר ובסביבתה”, אמר סגן מנהל מרחב שרון במד”א עמית דיליאון, “אני מודה לעיריית חריש בראשות יצחק קשת על שיתוף הפעולה הטוב ועל הדאגה לשלומם של תושבי העיר”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close