שתי תאונות עבודה קשות באתרי בנייה בחיפה ובנימינה. פועל אחד במצב קשה ממערבל בטון שקרס והשני מחפץ כבד שנפעל עליו

ממשיכות תאונות העבודה הקשות באתרי בנייה שגובות מחיר כבד מאוד מהפועלים. רק בשעה האחרונה, בתוך כחצי שעה נרשמו שתי תאונות עבודה קשות עם פגיעות קשות של פועלים באתרים בבנימינה ובחיפהץ באתר בנייה בבנימינה, פועל נפגע ממשאבת בטון שקרסה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים רמב״ם גבר בן 45 במצב קשה, לא יציב, עם חבלות גפיים קשות וחבלת ראש. בשעה 14:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על פועל שנפגע מחפץ כבד בשדרות ההסתדרות בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב"ם גבר בן 45 במצב בינוני, עם חבלת ראש.  

פראמדיקים על אופנועי מד״א דניאל מרכוס ואסף תפוחי, סיפרו: ״כשהגענו לאתר הבנייה הבנו שהפצוע נמצא על הגג, כשבעקבות קריסת זרוע המשאבה הגישה אליו מורכבת במיוחד. אחד הפראמדיקים עלה אל הפצוע והעניק לו טיפול רפואי שכלל הנחת חוסם עורקים, חבישות, קיבועים ותרופות. בשל הגישה המורכבת אל הפצוע לוחמי האש חילצו אותו באמצעות מנוף וחבלים, אל צוות הטיפול הנמרץ של מד״א שפינה אותו לבית החולים״.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות