27 צוותי כיבוי מאזור חדרה וחיפה וארבעה מטוסי כיבוי פועלים בשריפת קוצים המשתוללת סמוך לגבעת ניל"י וכביש 6. נערכים לפינוי תושבים

27 צוותי כיבוי מכל אזור חדרה, חיפה והסביבה וכן ארבעה מטוסי כיבוי הוזנקו לשריפת קוצים גדולה המשתוללת כעת בין בסיס האימונים של חטיבת גולני ליישוב גבעת ניל"י הסמוך לכביש 6. כוחות גדולים מתחנת חדרה בפיקודו של רב רשף אילן קודיש, סיוע מתחנת חיפה ומחוז מרכז וכן ארבעה מטוסי כיבוי הוזנקו למקום .
לתושבים ביישוב גבעת נילי הועברה הודעה להיערך לפינוי הבתים שהשריפה עלולה להגיע אליהם. כוחות כיבוי כבר מגיעים ליישוב ונערכים להגנה על בתים אלו מהאש.

מפקד תחנת חדרה, טפסר יששכר תוהמי, לקח פיקוד על האירוע. סיוע נוסף של לבנות כיבוי הגיעו ממחוזות דן , מרכז ,צפון ותחנת חיפה וכבר פועלים ביחד עם לוחמי האש מתחנת חדרה .
מטוסי הכיבוי שביצעו מספר רחב של יעפים והטלות של חומר מעכב בעירה תיחמו את האש וכרגע הכוחות פועלים בתוך השטח וממשיכים לכבות את האש. הלוחמים צפויים לעבוד עוד שעות רבות במקום עד לכיבוי סופי .

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות