בפשיטה שערכו המשטרה ומשרד הבריאות התגלתה כמות בשר לא ראויה למאכל אדם ששווקה לאזור השרון, בעלי חיים שעברו התעללות ועוד הפתעות

שוטרים ופקחי משרד החקלאות שפשטו על מספר עסקים בקלנסוואה נדהמו לגלות סליק של נשק לא חוקי, בשר שלא ראוי למאכל אדם וגם בעלי חיים שמוחזקים בתנאי התעללות. משטרת ישראל עיכבה לחקירה בעלים של בתי עסק בעיר קלנסווה בחשד כי החזיקו אמצעי לחימה, סמים, מחרטה החשודה לייצור כלי נשק והחזקת כלבים בתנאי הזנחה קשים. במסגרת מאבקה של משטרת ישראל נגד עבירות איכות חיים וירי בלתי חוקי, ביצעה משטרת ישראל פעילות אכיפה ממוקדת בקלנסווה, בשיתוף עם נציגי יחידת פיצו"ח של משרד החקלאות. במהלך הפעילות המבצעית הממוקדת, נבדקו 3 בתי עסק בעיר. במהלך חיפוש באחד מבתי העסק נמצא אקדח תופי וכדורי 9 מ"מ בתוך שקית. האמל"ח נמצא בסמוך ל-8 כלבים שהיו במקום כשהם מוזנחים, כחושים, ללא אוכל ומים והם קשורים במקום שאינו מוצל. הכלבים נתפסו ונלקחו בחשד להזנחתם. עוד מצאו השוטרים במקום סמים מסוכנים מסוג חשיש. 2 בעלי המקום (22, 32 מקלנסווה) עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה.  

בהמשך החיפוש נתפסה במקום מחרטה מוסלקת בתוך קונטיינר, החשודה כמכונה לייצור כלי נשק.

בבית עסק נוסף מצאו השוטרים ונציגי יחידת הפיצו"ח למשרד החקלאות, כ-80 ק"ג של בשר למכירה שרובו יובא מהשטחים ובחלקו האחר פג תוקף. הבשר הושמד ובעל המקום זומן לחקירה בתחנת המשטרה.

במשטרה מסרו: "משטרת ישראל תמשיך לאכוף בקרב ערי המגזר הערבי, למען שלומם של בני העיר ושמירה על מרקם חייהם התקין של התושבים".

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות