בשל אירועי אלימות נסגרו שני מועדונים בנמל תל אביב וברחוב המנופים בהרצליה

אתמול (ג') התקיים שימוע לבעלי מועדון ברחוב המנופים בהרצליה, לאחר קטטה שפרצה ביום שני האחרון במהלכה נפצעו מבלים וכן שוטרים שהוזעקו לאירוע הותקפו על ידי המעורבים בקטטה. אירוע זה מצטרף לאירוע דומה שהתרחש במקום רק לפני חודש שבגינו הוזהר בעל המקום לבל ישנה הדבר.
בנוסף, בביקורת שנערכה בבית העסק, התגלו ליקויים משמעותיים באופן ניהול המקום ואבטחת ציבור המבלים.
בסיומו של השימוע כאמור, הוצא צו מנהלי המורה על סגירת המועדון עד 31 באוקטובר.

בנוסף, בתחילת השבוע (ב') נערך שימוע לבעל מועדון בנמל תל אביב, לאחר קטטה רבת משתתפים שפרצה בתוך כותלי בית העסק והמשיכה גם מחוצה לו במהלכה נפצעו מבלה ומאבטח ופונו לקבלת טיפול רפואי. מחקירת האירוע עולה כי בעלי המועדון לא פעלו כנדרש מהם כשלא דיווחו מידית על האירוע למשטרה.
בסיומו של השימוע כאמור, הוצא צו מנהלי המורה על סגירת המועדון עד 28 באוקטובר.
מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תמשיך את פעילות האכיפה כנגד בתי עסק שאינם עומדים בתנאי הרישיון שניתן להם, ובכך מסכנים את שלומו וביטחונו של הציבור עד כדי סכנה לחיי אדם".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות