רק אחרי תלונות אזרחים, המשטרה פשטה על שוק לממכר חיות בכפר קאסם וגילתה מראות קשים והתעללות בבע"ח

אזרחים שהגיעו לשוק החיות שמתקיים באופן גלוי ופומבי בכפר קאסם בכל סוף שבוע, הזדעזעו מהתנאים בהם מוחזקים החיות בכלובים צפופים ומעלי צחנה. חלקם מיהרו להתלונן למשטרה, ואכן המשטרה פשטה בימים האחרונים על השוק שהתנהל ללא מפריע במשך תקופה ארוכה.
במשטרה סיפרו: "משטרת ישראל בשיתוף עם משרדי החקלאות והבריאות במבצע אכיפה ממוקד נגד החזקה ומכר בלתי חוקי של בעלי חיים בשוק בכפר קאסם".
לפני מספר ימים ערכה משטרת ישראל מבצע אכיפה ממוקד בעבירות נגד בעלי החיים בכפר קאסם. המבצע נערך בשיתוף וביחד עם רשות הטבע והגנים, המשטרה הירוקה, יחידת הפיקוח והפיצוח במשרד החקלאות וביחד עם ווטרינרים במשרד הבריאות.

המבצע יצא לדרך לאחר שהתקבל במשטרת ישראל מידע, לפיו נערך מדי שבת שוק למכר בלתי חוקי של בעלי חיים בכפר קאסם. שוטרים רבים, ביחד עם נציגי משרד החקלאות ומשרד הבריאות, הגיעו לשוק ובדקו כ-22 דוכנים למכר בעלי חיים. בסיום הפעילות נפתחה חקירה נגד 7 בעלי דוכנים בגין אחזקת בעלי חיים בניגוד לחוק. עוד הוחרמו במהלך המבצע 20 ברווזים, 7 פסיונים ו-3 תרנגולות שהוחזקו כולם בתנאים מחפירים וללא היתר.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות