פיצוץ גז בבניין ברחוב שמואל הנציב בנתניה. שתי קומות עולות באש, פצוע קשה בן 50

צוותי כיבוי וחילוץ מתחנה אזורית נתניה פועלים בשריפה בדירת מגורים ברחוב שמואל הנציב בעיר,מדיווח ראשוני מדובר ב-2 קומות שבוערות ככל הנראה לאחר פיצוץ גז בבניין בן 5 קומות. למקום הוזעקו גם צוותי מד"א שרון, שכרגע הם מטפלים בשני פצועים מהדירות בבניין, אחד בן 50 מוגדר פצוע קשה. בשל האירוע הופעלה פקודת "מכת אש" שמשמעותה- סיוע של רכבים מתחנות המחוז, בכדי לכבות את השריפה ובמקביל לטפל באירוע פיצוץ הגז. הכבאים עורכים סריקות בבניין וכרגע לא ידוע על לכודים או פצועים נופים באירוע.

שלום בן משה חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בפצוע קשה מכוויות ושאיפת עשן שלדברי השכנים יצא מהמבנה טרם הגעת כוחות הכיבוי. בסיוע פרמדיקים מתנדבים באיחוד הצלה הענקנו לו סיוע ראשוני ולאחר מכן הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבו מוגדר קשה. צוותי כיבוי גדולים פעלו בזירה".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות