הרוצח של דוד אגייב מנתניה נלכד בזכות נעל אחת. רצח את האב בגלל אובססיה של שנים כלפי בתו

צוות חקירה מיוחד במשטרת ישראל סיים את חקירת רצח דוד אגייב בן 72 מנתניה, ובימים הקרובים יוגש נגד כפיר עטיה בן 36 מנתניה כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים בגין מעורבותו באירוע.
ביום 11.8.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח על גבר פצוע כשהוא מוטל מדמם בכניסה לבניין מגורים בשדרות בנימין בנתניה. כוחות משטרה שהגיעו במהירות למקום הבחינו בגבר כשהוא דקור בפלג גופו העליון.  גורמי רפואה נאלצו לקבוע את מותו של הגבר במקום ונפתחה חקירה לבירור נסיבות הרצח.
בלשי וחוקרי המשטרה פתחו במצוד לאיתור החשוד במעשה. כעבור יומיים,  שוטר זיהה את החשוד בנמל ת"א וביקש ממנו להזדהות. החשוד, כפיר עטייה, סירב לבקשה, וחשדו של השוטר גבר לאחר שסבר כי מדובר בחשוד הדרוש לחקירת הרצח בנתניה. השוטר עצר את החשוד והוא הובא לחקירה בתחנת המשטרה.
בחקירת האירוע השקיעה משטרת ישראל מאמצים רבים תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים ובמעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל.  מחקירת האירוע עלה כי,  החשוד הגיע לבניין המגורים של הקורבן, וארב לו עד שהגיע אל המקום. לאחר שהקורבן נכנס אל הבניין, החשוד דקר אותו מספר רב של דקירות בגופו. בהמשך, הבחינו חוקרי המשטרה במצלמות אבטחה באזור כיצד החשוד נמלט במהירות מהמקום.
כאמור, הדוקר עטייה החליט לרצוח את אגייב, בגלל אובססיה שהיה לו כלפי בתו של אגייב. כשבעבר הוא כבר הנחית פטיש על ראשו של אגייב ופצע אותו קשות ודקר בפניו את בעלה של הבת.
ב

מהלך החקירה נקבע בחוות דעת של מעבדת סימנים במחלקת הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל,  כי קיימת התאמה בין הנעליים שנעל החשוד לבין טביעות נעליים שנמצאו בזירת הרצח.
מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת ובדיון שהתקיים היום, עם סיום מלאכת איסוף הראיות, הוגשה הצהרת תובע בדבר כוונת הפרקליטות להגיש נגד החשוד כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. מעצרו של החשוד הוארך היום ב-5 ימים ועד 5.9.19.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות