צפו: ניסיונות חילוץ דרמטיים של שני צנחני רחיפה, שהתרסקו על צלע הר בארסוף ונותרו לכודים. אחד מהם מחוסר הכרה

https://youtu.be/WNNsqdrbZj4
בשעה 13:47 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על מצנח רחיפה עם 2 צנחנים שהתרסק על צוק בסמוך לארסוף. מדיווח של חובשים ופראמדיקים של מד״א במקום שני נפגעים, לכודים על הצוק, בשלב זה ללא גישה. מסוק צבאי הוזנק למקום יחד עם יחידת החילוץ 669, וכן הוזנקה למקום יחידת חילוץ מיוחדת של שירותי הכבאות. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר כבן 60 מחוסר הכרה ונערה כבת 15 בהכרה, כשהם לכודים על הצוק ובשלבי חילוץ על ידי לוחמי 669 וכבאים.

 

פראמדיק מד״א רפי שבע סיפר: ״מדובר בשני צנחנים שהתרסקו על צלע צוק. כשהגענו למקום ברכבי 4 על 4, ראינו את המצנח על שפת הצוק ולא הייתה לנו גישה לפצועים עצמם. הצלחנו לתקשר עם הנערה שהייתה בהכרה והיא סיפרה שהפצוע שלידה אינו מגיב. בעזרת חבלים קשרנו את המצנח לרכבים על מנת שהפצועים לא יפלו לחוף, ואנו פועלים יחד עם הכיבוי ולוחמי 669 לחלצם על מנת שנוכל להעניק להם טיפול רפואי ולפנותם לבית החולים״.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות