צעירה טוענת: נאנסתי באלימות בחדר במלון בנתניה. החשודים: היא משקרת, רצתה לסחוט כסף וכשסירבנו, בדתה הכל

חשד לאונס במלון בנתניה עם מלחמת גרסאות בין שני החשודים באונס לצעירה בת ה-20 שטוענת כי נאנסה על ידם.
ביום חמישי האחרון הגיעה לתחנת המשטרה בנתניה צעירה כבת 20 וסיפרה לשוטרים כי היא נאנסה בחדר במלון בשדרות עובד בן עמי בעיר, על ידי שני צעירים מג'סר א-זרקא.
השניים, בני 23 ו-36, נעצרו על ידי השוטרים שהגיעו למקום והובאו לחקירה. בחקירתם הם סיפרו סיפור שונה בלגמרי וטענו כי הצעירה עלתה לחדרם מרצונה החופשי ולאחר שביקשה כי יתנו לה כסף וסרבו לכך, היא פנתה לתחנת המשטרה ובדתה את האונס. הם סיפרו כי שכרו את החדר במלון כדי לשתות בו אלכוהול וכי הצעירה שפגשה בהם התחננה לעלות איתם לחדר וכך קרה.    

עוד טענו השניים, כי הצעירה ביקשה מהם כסף וכשסירבו לכך היא הציעה להתפשט, אך הם יצאו מהחדר במלון כשהצעירה לא מרפה ורודפת אחריהם ודורשת מהם כסף.

הצעירה מצידה סיפרה כי פגשה את שני החשודים והסכימה לעלות לחדרם במלון על מנת לשתות עמם יחד אלכוהול. אלא שלדבריה משם זה הגיע לכך ששניהם אנסו אותה בזה אחר זה תוך שימוש באלימות. הצעירה הופנתה לבדיקות בבית החולים ובמקביל אותרו השניים והובאו למעצר. כאמור, מעצרם של השניים הוארך בחמישה ימים והחקירה נמשכת.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות