פתח את מכנסיו וביצע מעשים מגונים בנערה בת 15 בזמן שעמדה בתחנת אוטובוס ברחוב ויצמן הראשי בכפ"ס

  ביום שני 29.7.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח מאם וביתה בת ה-15 שהתקשרו למוקד 100 של המשטרה ודיווחו כי בזמן שהקטינה המתינה בתחנת אוטובוס ברח' ויצמן בכפ"ס, הגיע לתחנת האוטובוס גבר, פתח את מכנסיו, שלף את איבר מינו והחל לבצע מעשה מגונה. בעוד הקטינה יצאה מתחנת האוטובוס והלכה מהמקום, היא הבחינה כי החשוד הולך בעקבותיה ובעצת אימה החלה לצעוק "אבא אני מגיעה" כדי לנסות ולהבריח ממנה את החשוד. בהמשך, אימה של הקטינה יצאה ממקום עבודתה ונסעה לכיוון קניון G בעיר, פגשה בביתה והשתיים הכווינו את השוטרים למקום הימצאו של החשוד.  

שוטרים שהגיעו במהירות למקום איתרו את החשוד, בן 29 מקלקיליה והוא נעצר והובא לתחנת המשטרה.

למחרת היום ובדיון שהתקיים בבית משפט השלום בפ"ת, הוארך מעצרו של החשוד ב-3 ימים ובדיון נוסף שהתקיים היום, תוגש הצהרת תובע בדבר הכוונה של הפרקליטות להגיש נגד החשוד כתב אישום ובקשת מעצר כבר בימים הקרובים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות