זה מה שקרה בפעוטון בהוד השרון: בעל הפעוטון נעצר לאחר שגידל סמים בגינת הפעוטון

בחודשים האחרונים הפעוטונים עולים לכותרות יותר ויותר בהקשרים שליליים - עם סיפורים קשים על התעללות מצד גננות וסייעות, אלימות ועוד עדויות ותמונות קשות על פגיעה בפעוטות חסרי ישע.
אלא שהסיפור הבא גם מתרחש בפעוטון בהוד השרון, אלא שהפעם לא מדובר באלימות או בהתעללות אלא בהחלט במעשה פלילי ואף סיכון הפעוטות:
אתמול במהלך פעילות מבצעית ממוקדת נגד עבירות הסמים, שוטרים הגיעו לפעוטון ברחוב התלמיד בהוד השרון. במהלך חיפוש בגינת הפעוטון נמצאו שתילי סמים מסוג קנאביס.

מבדיקה ראשונית של חוקרי המשטרה התברר כי בפעוטון פעוטות בגילאי 3 חודשים ועד שנה וכי בעל הפעוטון גידל בחצר הפעוטון סמים מסוג קנאביס במשקל של כקילו וחצי. עוד התגלה על ידי השוטרים במהלך החיפוש, שקית ובה סם מסוג קנאביס בארונית מתכת הסמוכה ליציאה מהפעוטון.
החשוד, בן 54 מהוד השרון, נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה. בסיום חקירתו הוא שוחרר בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית למשך 5 ימים. החקירה נמשכת.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות