ילדה בת 13 אושפזה בלניאדו לאחר שלמי השתייה שלה הוכנס סם, במהלך מסיבת בר מצווה בנתניה. האמא: “מי החלאה שניסה לסמם לנו את הילדה?”

החדרת סמים לתוך כוסות שתייה ובקבוקים הפכה כמעט לעניין שבשגרה במועדונים ופאבים בכל רחבי הארץ - מדובר בתופעה מדאיגה שבה מעורב לא פעם אף סם האונס. אלא שהמקרה שנרשם בימים האחרונים בנתניה מזעזע כל הורה ומדאיג מאוד. האירוע קרה במהלך מסיבת בר מצווה בפולג נתניה, כשילדה בת 13 חשה ברע והובהלה לבית החולים. כעבור כמה שעות מה שנמצא בדמה זעזע את הוריה ובכלל - הסתבר כי למי השתייה שלה באירוע בר המצווה, מישהו החדיר את הסם PCP הידוע בכינויו "אבק מלאכים". מדובר בסם פיצוציות מסוכן. הילדה שחשה ברע פונתה לבית החולים על ידי הורי חתן בר המצווה ואמה של הילדה תיארה את מה שארע כך: "הבת שלי, בקרוב בת 13, הוזמנה השבוע לבר מצווה של חבר מהשכבה. אירוע פרטי, המיועד לילדי השכבה, גילאי 12-13 בלבד !! בחלוף כשעה מתחילת האירוע, אני מקבלת טלפון בהול מחברה של הבת שלי.'תגיעי מהר.. הילדה מתקשה לנשום. בוכה בהיסטריה..'. טלפון כזה לא מאחלת לאף הורה. רצתי מיד למקום.. מקום ידוע ומוכר כאן בשכונה. מצאתי את בתי מוקפת במשפחה המדהימה של ילד בר-המצווה. בקושי נושמת. לא מצליחה לעמוד על הרגליים.. מסוחררת כולה, לא בפוקוס.. חשבנו לתומנו שהיא חווה התקף חרדה. לא חוותה משהו דומה מעולם... כל ניסיון להרגיע, לחבק, לעזור, לא הואיל. הזמנו אמבולנס. עד שהוא הגיע, היא קצת התאוששה. החלטתי לקחתי אותה הביתה. בלילה, בבית -- שוב 'התקף חרדה', בלתי נשלט. בלתי מוסבר. על הבוקר רצנו לקופת חולים. האבחנה של הרופאה: 'התקף חרדה'. חלפו שעות והילדה לא הצליחה להתאושש, לא עומדת על הרגליים. הופנינו למיון. הרופאים במיון חשדו ...שזה משהו אחר.. את היומיים הבאים כבר בילינו במחלקת ילדים בלניאדו. בדיקת שתן, שנשלחה לאבחון מומחה אוששה את החשדות - PCP -״אבק המלאכים. סם פיצוציות ארור, נדחף (ככל הנראה) לכוס מים ששתתה בארוע פרטי של ילדי השכבה !!!! לא 'התקף חרדה' ולא נעליים.. סמים!!! מישהו ניסה לסמם לי את הילדה.. לא יודעת מה היו המניעים שלו ומה הייתה כוונת החלאה, אבל יש לנו מזל, שהיא בסדר. זה יכול היה להיגמר הרבה יותר רע !! כמובן שהמשטרה מעורבת.

“אין לנו מושג, למי היה האומץ לעשות זאת.. מקווה ומייחלת, שלא יתברר (חס וחלילה) שזה מעשה שטות של איזה ילד בשכבה.
מקווה מאוד שעשה זאת ייתפס.. מאחלת לו שיחווה גיהנום, כמו שאנחנו חווינו השבוע.
ואתכם ההורים, אני מבקשת להזהיר.
זה קרה כאן, בשכונה שלנו, במשמרת שלנו, מתחת לאף שלנו!! אנחנו חווינו גיהנום השבוע. מאחלת ומייחלת, שאף אחד מכם לא יחווה זאת בעצמו !!!”.

כאמור המשטרה מאשרת כי אכן למי השתייה של הילדה הוחדר סם והיא פתחה בחקירת האירוע הקשה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות