איש הייטק מהרצליה חשוד שהצהיר על מגורים באופקים במטרה לזכות בהטבת מס של מאות אלפי שקלים. בסוף הוא נשפט בבית משפט בירושלים

בית משפט השלום בירושלים נעתר לבקשת פקיד שומה חקירות מס הכנסה ירושלים והדרום ושחרר בתנאים מגבילים איש הייטק מהרצליה בחשד לקבלת הטבת מס בגין תושבות, בשווי של 221,384 שקלים, שלא כדין. תיקו של החשוד הגיע למשרדי חקירות מס הכנסה בירושלים, לאחר שעורר את חשדו של פקיד שומה באר שבע, שחשד שהוא מתגורר בהרצליה למרות שהצהיר בטופס 101 של מס הכנסה שהוא מתגורר באופקים.

בשלישי שעבר (9.7) זומן לחקירה בפקיד שומה חקירות ירושלים והדרום, שם נחקר באזהרה לגבי מקום מגוריו האמיתי. בחקירתו עלה כי בשנים 2019-2012 זכה בהטבת מס בסך כולל של למעלה מ־221,000 שקלים בעקבות הצהרתו הכוזבת.

ביום חמישי האחרון הובא לבית משפט השלום בירושלים, שקיבל כאמור את בקשת היחידה החוקרת להורות על שחרורו תוך הפקדת ערבויות. החשוד ביקש למנוע את פרסום שמו, אך היחידה החוקרת התנגדה לחיסיון. בסופו של דבר הורה בית המשפט על איסור פרסום שמו ל־30 יום בלבד.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות