הזוועות של "הגננת המתעללת": מחצה בטן של תינוק עם כליה אחת, התיישבה על תינוק שכיסתה את פניו עם שמיכה, בעטה, הטיחה ראש תינוקות לקיר. ותיאור קשה של מה שעבר פעוט אחד במשך יום שלם

https://youtu.be/LGcobWuFZ3M
18 סעיפי אישום הוגשו היום בבית משפט השלום בלוד נגד הגננת, כרמל מעודה, שניהלה פעוטון בראש העין ומואשמת בהתעללות קשה ואלימות קשה נגד פעוטות חסרי ישע מגיל 3 חודשים ועד 3 שנים. 11 ילדים היו קורבן להתעללויות מידיה של הגננת מעודה. בכתב האישום שהוגש נגדה היום עולה מסכת התעללויות שנמשכה כל יום, ובכל יום במקרים רצופים. לפי הכרוניקה המופיעה בכתב האישום - לא מדובר ב"מעידה" חד פעמית אלא בהתנהלות שהתמשכה לאורך כל היום, ברמה יום-יומית. כשמעושה אף מתעללת ממושכות בפעוט או פעוטה במשך יום שלם, ללא הפסקה וללא רחמים. אלו כמה מעשים קשים שעולים מכתב האישום כשבין קורבנותיה פעוט שיש לו כליה אחת והיא מחצה את בטנו ובכך סיכנה את חייו, כמו פעוטות אחרים שהיא הטיחה את ראשם ברצפה ובקיר מבלי לברר מה קרה להם, או אחרים שישבה עליהם עם כל גופה וכיסתה את פניהם בשמיכה. כך מופיע בכתב האישום, כמה מהדברים הקשים שהיא עשתה: "הנאשמת נכנסה לחדר, הרימה את ה.ה. והטיחה אותה במזרון. בהמשך, השכיבה את ה.ה. על בטנה, טלטלה אותה ואחר כך דרכה על גבה על מנת שלא תזוז. בהמשך לאמור, מאוחר יותר זחלה אותה פעוטה חסרת ישע על רצפת החדר. הנאשמת נגשה לה.ה., הרימה אותה באמצעות אחיזת יד ורגל והשעינה גבה של ה.ה. על אחד דופן הלול תוך שטלטלה אותה מצד לצד. לבסוף, אחזה ברגלה ובידה של ה.ה., והכניסה אותה ללול כאשר ראשה של הפעוטה מופנה ונחבט במזרון הלול. ט.ט. הינו תינוק בעל כליה אחת והנאשמת הייתה מודעת לכך. בשעה 09.53, הנאשמת ניגשה לט.ט. שישב על כיסא ומשכה ראשו בכוח לאחור. לאחר מכן, קירבה בחוזקה את הכיסא לשולחן עד שבטנו של התינוק חסר הכליה נמחצה בין הכיסא לשולחן. ביום אחר: בין השעות 14.08-14.18 ,או בסמוך לכך, משך כ-10 דקות, בחדר השינה שבגן, ישבה הנאשמת על א.א., אותו כסתה בשמיכה, לרבות ראשו ופניו. הנאשמת אחזה ברגליו באמצעות רגליה, הצמידה ראשו למזרן בידה האחת ובידה השנייה אחזה בו באזור הפה.  

בתאריך 5.6 מעודה הפנתה את האלימות שלה בעיקר כלפי פעוט אחד- א.א.: זה מה שעבר מידיה הפעוט במשך יום שלם:

בשעה 09.58  סטרה הנאשמת על פניו של א.א. 

בשעה 10.06 ,או בסמוך לכך, ישב א.א. על כיסא. הנאשמת הרימה אותו באמצעות משיכת חולצתו, והטיחה אותו לכיוון הרצפה עד שנפל בחוזקה על גבו. לאחר מכן, הרימה אותו שוב באגרסיביות לכיסא. 

בשעה 11.48 ,שיחק א.א. ביושבו על הרצפה. הנאשמת הרימה אותו תוך טלטולו והטיחה אותו על הכיסא.

בשעה 11.51, או בסמוך לכך, ישב א.א. על כיסא. הנאשמת משכה את א.א. לאחור עם הכיסא עד שנפל על ראשו. לאחר מכן, הרימה הנאשמת את א.א. והושיבה אותו בכוח על הכיסא.

בשעה 11.47 ,ישב א.א. על כיסא. הנאשמת נטלה חבל וקשרה זרועותיו זו לזו מאחורי הגב מעל מרפקיו. א.א. צרח מכאבים, נפל על הרצפה עת ידיו קשורות והתפתל. רק בשעה12.52 , לאחר 38 דקות בהן ידיו של היו קשורות לאחור, התירה הנאשמת את החבל".

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות