תושב חדרה שהשתולל ב"בית הפנקייק" בבית ינאי: חזר להרביץ למנהלת עם כפכף ביד, קילל, השליך צלחות כשהוא שתוי וגם הפר פעמיים מעצר בית בסופ"ש

ביום 15.6.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח על אלימות ב"בית הפנקייק" שבקניון בית ינאי - כפר ויתקין. מבדיקה ראשונית של שוטרים שהגיעו למקום התברר כי גבר שהגיע למקום ביחד עם אחרים, איים על מלצרית במקום ואף תקף אותה.
מחקירת המשטרה עולה כי החשוד, מוכר למשטרה תושב חדרה, הגיע למסעדה ודרש לשבת בשולחן פנוי, כשהוא מלווה באשתו ובאמו. המלצרית השיבה לו כי אינו יכול לשבת בשולחן משום שאחרים הגיעו לפניו וממתינים למקום במסעדה.
בתגובה - החשוד איים על המלצרית כי "יעיף לה סטירה" ובהמשך אף היכה אותה בלחי והתיישב בשולחן הממוקם בכניסה למסעדה. אחראית משמרת במעדה פנתה לחשוד  ושאלה לפשר מעשיו. בתגובה, החשוד קילל אותה וזרק לעברה צלחת נירוסטה לאוכל לכלבים ואף ניסה לרדוף אחריה כשנמלטה למסעדה. אורחים במסעדה ואחראי משמרת נוסף, הצליחו למנוע ממנו מלהיכנס למסעדה.
עוד התברר ממהלך החקירה, כי החשוד שב למסעדה כשהוא אוחז בידו בכפכף, חיפש את אחראית המשמרת כשהוא צועק: "איפה המתולתלת הזאת?". החשוד נכנס למטבח המסעדה עד אשר הטבח ועובדים נוספים חצצו בינו לבין אחראית המשמרת. החשוד איים על העובדים: "אני אראה לכם אחד אחד, אני אפרק אתכם" וקילל אותם על רקע מוצאם הערבי. בו בזמן, החשוד היכה את עובדי המסעדה באמצעות ידיו בפניהם ובגופם ואף לקח כלי ובו מים והשליך על אחד העובדים במקום ועל עמדת המלצרים. בהמשך, לקח סכ"ום, כוסות, קפה חם וחפצים נוספים והשליך אותם לעבר אחראי המשמרת ושאר העובדים במסעדה. אחראי המשמרת ניסה להתגונן מפניו באמצעות כיסא שהחזיק בידיו ובתגובה, החשוד לקח קערה והיכה את האחראי בפלג גופו העליון שוב ושוב.
כתוצאה מהתקיפה, נגרמו לאחראי המשמרת שריטות ואדמומיות בפנים וביד והשרשרת שענד נקרעה.

יום לאחר האירוע זוהה החשוד, אותר ונעצר בביתו שבחדרה. למחרת, בדיון בהארכת מעצרו של החשוד, הורה בית משפט השלום בפתח תקווה על שחרורו של החשוד בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית מלא עד ליום 23.6.19. מפעילות משטרתית התברר כי החשוד הפר פעמיים את מעצר הבית המלא ביום 21.6.19 וביום 22.6.19 בכך שיצא מכתובת מעצר הבית בו שהה.
אתמול הוגש נגד החשוד כתב אישום המכיל 2 אישומים בעבירות של תקיפה הגורמת חבלה ממש, איומים, התנהגות פרועה במקום ציבורי, תקיפה סתם והפרת הוראה חוקית. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות