שוש כידור הבטיחה והתחייבה שלא תמנה סגנים בשכר, אז הבטיחה… עכשיו היא ממנה 2 בשכר של חצי מיליון שקל לשנה. ומה יש לה לומר על כך?

ראש עיריית כפר יונה נתנה הרבה הבטחות בחירות - עד עתה, לפי התושבים, עדיין לא נראה השינוי המובטח. "העיר במקומות רבים שלה מלוכלכת, עבירות הרכוש ממשיכות. השינוי הגדול של הגברת כידור לא נראה. אבל אנחנו מחכים". אלא ששוש כידור כן מבצעת שינוי כפי שניתן לראות - לאחר שהבטיחה לא לעלות ארנונה, כפי שזכור מתחילת הקדנציה שלה תושבי שכונות שרונה, יפה נוף וגבעת אלונים ואחרים גילו שהארנונה שלהם גדלה באופן משמעותי - דבר שגרר הפגנות וערות נגד כידור. כידור - כיו"ר האופוזיציה הביאה לפיטוריה של יעל חן כסגנית בשכר של ראש העיר דאז, אפי דרעי. כידור טענה כי בכך היא חוסכת לקופות העירייה החסרות בתקציבים וכסף. וכך - לאחר שחן מונתה לסגנית, מינויה כסגנית בשכר בוטל. אם לא די - כפי שניתן לראות מהפוסט שכידור עצמה פרסה חודשיים לאחר בחירתה לראשות העיר- בדצמבר 2018, היא מצהירה: "התקציב מגלם חיסכון של למעלה ממיליון שקל הנובע מבחירתי שלא למנות סגנים בשכר..בחירה שעיקרה בהבטחתי לציבור התושבים לפיה לא אאייש את התפקיד..לאור זאת בחרו שניים מחברי האופוזיציה שלא להצטרף לקואליציה ואני יותר ממכבדת זאת...". אלא שמסתבר שכידור לא מכבדת לא את זה ולא את הבטחתה לבוחרים, כפי שהיא עצמה הצהירה יותר מפעם אחת. בכדי לאפשר לה קואליציה כידור התקפלה מהבטחה לתושבים ואף לא קיימה את מה שהצהירה עליו עם איור התקציב: בכדי לאפשר לה לבנות קואליציה היא נתנה לאיציק דב ורם בליטנטל להיות סגנים בשכר ברוטציה. כשיש לזכור שלכל אחד מהם יש מנדט אחד בלבד. כל אחד מהם ישתכר בתורו חצי מיליון שקל בשנה! וזה מבלי לקחת בחשבון את עלות הלשכה והמזכירה שכל אחד יהנה ממנו. כל זאת ראש העיר כידור תעביר בישיבת המועצה שלא מן המניין שתתקיים מחר בערב.  

פנינו לגברת כידור ושאלנו אותה – איך קורה שכשהייה יו"ר אופוזיציה נלחמה ללא פשרות נגד מינוי סגן בשכר שלדבריה אז: "בגדר בזבוז כספי ציבור שאפשר להפנות לדברים מועילים".

ואיך היא חוזרת בה מהבטחה ו"התחייבות לבוחרים" כך לדבריה היא, כראש עיר שלא תמנה סגנים בשכר ואף התגאתה בכך שהיא חוסכת לקופות העירייה כ-1 מיליון שקל!

פנינו לקבל תשובות ותשובת דוברת העירייה הייתה: "הפעם אנחנו לא נמסור תגובה".

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות