בעקבות פרסום שמו ותמונתו, עוד תלמידים מהמרכז והשרון התלוננו נגד בועז ליובין המורה לפסנתר, שביצע בהם עבירות מין

 משטרת ישראל עצרה את בועז ליובין מורה לפסנתר מהמרכז, בחשד לעבירות מין שביצע בתלמידיו באזור השרון והמרכז. בשבוע שעבר הוגשה נגדו הצהרת תובע ומחר בכוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר.
ביום 25.3.19 התקבלה במשטרת ישראל תלונה מקטין מאזור השרון על עבירות מין שבוצעו בו על ידי המורה שלו לפסנתר. בעקבות קבלת התלונה אותר החשוד בעז ליובין ונעצר על ידי השוטרים כבר למחרת היום.
ממהלך החקירה ומתלונות נוספות שהתקבלו עלה חשד כי המורה לפסנתר ביצע עבירות מין בתלמידים נוספים שלו.

ביום 27.3.19 הובא החשוד בן ה-27 ממרכז הארץ לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה שהורה, לבקשת סניגורו, על איסור פרסום שמו ופרטיו של החשוד. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת ועם הסרת צו איסור הפרסום בעניינו, משטרת ישראל פנתה לעזרת הציבור באיתור מתלוננים נוספים. בעקבות פנייה זו הצליחו חוקרי המשטרה לאתר מתלוננים נוספים מבתי ספר אחרים מאזור השרון והמרכז בהם לימד החשוד.
בדיון שהתקיים בבת משפט השלום בפתח תקווה ביום 10.4.19 הוגשה נגד החשוד הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו ומעצרו הוארך ב-6 ימים נוספים ועד מחר.

המורה לפסנתר, בועז ליובין החשוד במעשים מגונים בתלמידיו. צילום: דוברות המשטרה
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות