ריקושטים של בחירות: מה רוני מאנה עשה כששמע על ניצחון נתניהו, ולמה אשמים הנזקקים? ומה ענה יאיר נתניהו ליאיר לפיד…

הבחירות עוד לא הביאו להתקררות היצרים בקרב הבוחרים, כך מסתבר. יש רבים שהתעוררו לבוקר עם ניחוח הניצחון הגדול ויש כאלו שהתעוררו לבוקר של אכזבה ומרירות, למרות שהלכו לישון עם תקווה שנה הגיע המהפך שלו ייחלו. אחד מאלו שהתעוררו עם מרירות ואכזבה גדולה הוא איש העקים שהיה בעבר אחד מהחברים הקרובים של הזוג נתניהו, ובשנים האחרונות הוא אחד האנשים שמותחים את הביקורת הכי קשה על הזוג ואף כינה אותם "קמצנים" ויותר מכך, הלא הוא רוני מאנה. מאנה כתב הבוקר בחשבון הטוויטר שלו דבר שגרם לסערת רוחות ברשת. כך כתב מאנה בעקבות הניצחון הגדול שרשם בנימין נתניהו שבלשון המעטה הוא לא מחסידיו בימים אלו: "עכשיו התעוררתי עם המון מצב רוח. הייתי אמור לעזור בכמה מאות אלפי שקלים לחבילות לפסח ולעוד עשרות משפחות שאנחנו עוזרים להם!! הבוקר הם התקשרו כרגיל, כאילו לא קרה כלום והם הצביעו ביבי. ביקשתי מהם שלא יתקשרו אליי יותר ושלחתי אותם לביבי שיתן להם!וגם כל החברים שלי ביטלו את כל התרומות. דמוקרטיה". הציוץ הזה של מאנה גרם לאלפי תגובות וסערה בכל הרשת, כשחלק מהמגיבים היותר עינים כותבים לו: "תתבייש לך שאת פוגע בחלשים". "תתבייש לך שבגלל נקמנות אישית אתה פוגע באנשים נזקקים". גולש אחר העלה צילום מסך מהאינסטגרם של אשתו של מאנה בו נראה סלקל של בתה - סלקל יד שנייה, שהיא לפי זה מציעה למכירה. אותו גולש כותב: "אשתו מוכרת יד שנייה. הוא מחרטט שרצה למכור מאות אלפים".  

גם הצל, איך לא, התערב וכתב למאנה: "מר מאנה עד עכשיו בגלל היכרות העבר שלנו סתמתי את הפה, אבל די, חלאס. הגיעו מים עד נפש הגיע הזמן להוריד את הכפפות. אתה אשכרה מעז לפגוע בנזקקים בגלל השנאה שלך לנתניהו. תתבייש ממורמר ומפסידן. אתה אדם חסר כבוד ואם לא תתנצל ותחזור בך אספר את כל מה שאני יודע עליך, ותזכור טוב טוב איך הכרנו!".

עוד ריקושט מיום הבחירות והפעם פחות קשה ויותר משעשע זה פוסט שיאיר לפיד העלה עם המילה: "תודה! ומי הגיב לו? יאיר מנגד- יאיר נתניהו שענה בלאקוניות וציניות: "בבקשה".

  הציוץ שהעלה הבוקר רוני מאנה וגרם לסערה. צילום מסך
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות