דואגים לצעירים: נחנך המתחם המשופץ במתחם שבט הצופים “נוה מגן” ברחוב נורדאו ברמת השרון

הצוותים בעיריית רמת-השרון השלימו פרויקט פיתוח ותשתיות במתחם שבט הצופים "נוה מגן" ברחוב נורדאו, לרווחת החניכים. התקיים ביום שלישי טקס חגיגי של חנוכת המתחם המשופץ במעמד ראש העירייה אבי גרובר, ראשי השבט, חניכים ואורחים נוספים.

העבודות במתחם כללו הוספת מבנה פעילות, תוספת ושדרוג מתחם השירותים, שדרוג הבטיחות והנגישות במקום (רמפות, מאחזי יד וכד'), שיפוץ כללי של המבנים הקיימים, צביעה כללית ופיתוח שטח וגדרות חדשים לכל המתחם, עבודות תאורה, שדרוג מערכת החשמל והאינסטלציה ועוד. כמו כן נערכו במקום עבודות פיתוח של כל שטח הפעילות בחצר, כדי שלחניכים יהיה יותר נעים ובטוח לשהות במקום.

גרובר התכבד לגזור את הסרט בחנוכת המתחם המשופץ, שזכה לתגובות נלהבות מהחניכים. ראש העיר גרובר הוסיף: “היום הרחבנו את הבית של שבט ’נוה מגן’. יותר מאלף בני נוער מגיעים אליו כבר שנים והוא צר מלהכיל את כל הצעירים הנהדרים ואת החניכים, שממשיכים להגדיל את השבט.

הרחבנו אותו כי אנחנו מאמינים שתנועת הצופים ותנועות נוער בכלל, מהוות חלק מרכזי וחשוב בערכים שאנחנו מבקשים לטפח בדור העתיד שלנו. הרחבנו אותו, כי עבר מספיק זמן מאז שאני הייתי מגיע אליו כילד ולילדים שלנו מגיעים התנאים הטובים ביותר בתנועות הנוער כמו בבתי הספר והגנים. מצפה לנו עבודה רבה בנוגע לשלוחת אלון ונדע לעמוד גם באתגר הזה. תודה לשורה ארוכה של מנהלים ועובדים בעירייה ולהנהגת הצופים שעזרו לנו להגשים עוד חלום”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close