בלעדי – טלטלה בעיריית כפר יונה: שוש כחלון כידור פיטרה את מנכ"ל העירייה, דני לוין

כפי שפורסם לראשונה ובלעדית אמש ב"ניוזים השרון": לאחר ההודעה של הדס אגוזי פרקש, חברת סיעתה של ראש העיר שושי כחלון כידור, על פרישתה מהמועצה בשל משבר הארנונה והמחאות בכל העיר, עמדה בפתח רעידת אדמה נוספת בעירייה. היום רעידת האדמה הגיעה, כפי שאנו מפרסמים כאן בלעדית ולראשונה. שלושה חודשים בלבד אחרי בחירתה החליטה שוש כחלון כידור, ראש עיריית כפר יונה על פיטוריו של מנכ"ל העירייה הוותיק והמוערך, דני לוין. גורמים המעורים בסיפור אומרים כי כידור אמרה ללוין כי מבחינתה: "אתה יכול ללכת הביתה", וכי עדיין היא לא זימנה אותו לכל שימוע. מדובר ברעידת אדמה בעירייה, לאחר שעדיין אין מחליף לדני לוין וכל זאת קורה בזמן שכל העיר סוערת וההפגנות והמחאות גוברות בכל העיר כנגד ראש העיר כידור והחלטתה להעלות את הארנונה לתושבי יפה נוף, שרונה וגבעת אלונים.  

גורמים בעירייה אמרו ל"ניוזים השרון": "נדמה ששושי כידור פיטרה את לוין בהחלטה של רגע מבלי לתת נימוק ענייני. אבל ייתכן שכשתקרא לו לשימוע אולי נגלה מה התירוץ. בינתיים העיר סוערת ועוד כמה ימים תהיה גם בלי מי שינווט את הספינה".

פנינו לתגובת דני לוין ותגובתו הייתה: "אני לא מעוניין להגיב".

פנינו לתגובת עיריית כפר יונה, ועדיין העירייה לא בחרה להגיב. אם וכאשר תתקבל תגובה מראש העירייה או העירייה, נביא אותה במלואה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות