דרמה בכפר יונה: סיעתה של ראש העיר כידור מתחילה להתפרק בעקבות גל המחאות. הדס אגוזי פרקש הודיעה על עזיבה. וזאת לא הדרמה היחידה שבפתח

מזה כמה שבועות שנראים מראות, שלא נראו מעולם בכפר יונה, עם הפגנות סוערות בכל רחבי העיר נגד רא העיר הנבחרת שוש כחלון כידור, לאחר שזו החליטה להעלות את הארנונה שמשלמים תושבי שכונות יפה נוף, שרונה וגבעת אלונים - תושבים בשכונות שרובם תמכו בבחירתה של כידור דווקא וסיעתה. ההפגנות הגיעו לפתח ביתם של חברי סיעתה של כידור, בהם ירון חוות שאמר לתושבים שמדובר בדבר לדבריו "לא מוסרי". ההפגנות הגיעו גם לפתח ביתה של הדס אגוזי פרקש מסיעתה של כידור. למרות שגם חברי סיעתה של כידור, בשיחות עם תושבים, הודו כי מדובר בצעד לא נכון, בישיבת המועצה האחרונה שהתקיימה ביום שלישי האחרון, כידור הטילה עליהם להצביע נגד ההצעה לסדר שהגיש עו"ד אלברט טייב לבטל את צוה ארנונה שמטיל עוד מיסים על התושבים. אלא שההפגנות והעובדה שאנשי סיעתה של כידור בגדו במה שהבטיחו לבוחרים שלהם שרובם נמצאו דווקא בשלושת השכונות שנפגעו מהעלאת הארנונה, הביאה לכך שחברת המועצה - האישה היחידה מלבד ראש העיר במועצה, הדס אגוזי פרקש הודיעה לפני כשעה על פרישתה מהמועצה. וכך כתבה: "החלטי לפרוש מפעילותי בסיעה ובמועצה. אמשיך לתרום ממשאביי לקהילה ולחברה בדרכי. אני מודה למשפחתי ולחבריי על התמיכה לאורך הדרך". גורם המקורב לאגוזי פרקש סיפר היום ל"ניוזים השרון": "הדס לא יכלה יותר לשבת בסיעה ובמועצה בה ראש העיר לא מקשיבה לחבריה שלה. היא הבינה ללב התושבים והרגישה שהיא לא יכולה לבגוד במה הבטיחה לפני הבחירות. היא הלכה אחר צו מצפונה".  
 

צפויה עוד דרמה השבוע

 

כזכור, בקדנציה הקודמת קרה דבר דומה לאותה שוש כחלון כידור, כאשר לאחר זמן קצר מתחילת הקדנציה חברתה לסיעה, עו"ד ליהי איינס הודיעה שהיא פורשת מסיעתה של כידור, שוב בשל ריכוזיות ואי יכולת לעבוד עם כידור.

חבר המועצה טייב העלה לפני זמן קצר פוסט וכך כתב בו: "תחילתו של הסוף??? אם חשבנו שמקרה ליהי איינס היה מקרה יוצא דופן בקדנציה הקודמת, הנה לכם שלושה חודשים אחרי הבחירות ושוב עוזבת חברת סיעה של שושי כחלון כידור את הסיעה ואף את מועצת העיר.

עוד הוכחה שראש העיר נכשלת במנהיגות, לא מסוגלת לאחד את הסיעה שלה, בדיוק כפי שלא הצליחה במשך חמש שנים לאחד את האופוזיציה.
צר לי באופן אישי וגם בשם התושבים שחברת מועצה איכותית ביותר, הגונה וישרה שניסתה להביא נורמות חדשות למועצת העיר נאלצת לעזוב ולא משנה מאיזו סיבה. כמובן שראש העיר תמשיך לחרטט לנו על מינהל תקין ועל שיוויוניות, וזאת בעוד שבחצר שלה נפלה שלהבת".

אלא שגורמים המעורים בעירייה סיפרו היום ל"ניוזים השרון" כי הסערה בבניין העירייה לא עומדת לעבור וכי השבוע צפויה עוד דרמה גדולה בבניין העירייה, כשמסתמנת החלטה נוספת של כידור העויה להיות קריטית ותחולל סערה, כפי שמסתמן.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות