החזון הירוק של גרובר כבר כאן: צי כלי הרכב העירוניים ברמת השרון יוחלף ברכבים חשמליים

במסגרת תוכניתו של ראש העיר אבי גרובר להפיכת רמת השרון לעיר חכמה, יוחלפו כלי הרכב של העירייה ברכבים חשמליים, בהליך הדרגתי שנועד להפוך את העיר לירוקה יותר, נקייה יותר ובעלת מודעות מוגברת למניעת זיהום אוויר. בהמשך, כחלק מהגברת המודעות לתושבים, יוכשרו ברחבי העיר עמדות הטענה לרכבים חשמליים. השבוע הושק  בעיריית רמת השרון פיילוט עם קליטת כלי רכב חשמלי ראשון לצי הרכבים העירוני. הרכב החשמלי מסוג רנו "זואי", משתייך לקטגוריית הסופר-מיני ומאפשר נסיעה של כ-300 ק"מ לכל טעינה. ראש העירייה חנך את הרכב החשמלי החדש בנסיעת מבחן שקטה ומוצלחת ברחבי העיר.

“בעשור הבא, לפי כל התחזיות, השימוש בישראל ברכבים בעלי מנועי בנזין – שמזהמים את הסביבה עם פליטת עשן וגזים רעילים יילך ויפחת דרמטית. החזון שלי הוא לראות את רמת השרון מובילה את המהפכה הזו כבר בעתיד הקרוב, בשימוש הולך וגובר ברכבים חשמליים, שהם חסכוניים יותר, שקטים יותר והרבה יותר ידידותיים לסביבה. הפיילוט שקידמנו עם הכנסת רכב חשמלי ראשון לצי הרכב העירוני, מצטרף למגמה שלנו להפוך את רמת השרון לעיר ירוקה יותר”.

 

צילום: עיריית רמת השרון

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות