שוטרים הגיעו לדירה ברחוב בגין בנתניה בשל תלונות השכנים על רעש. התוצאה: בעל הדירה דקר את השוטר וגרם לאשפוזו

ב־6 בינואר לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על רעש שבקע מדירה ברחוב מנחם בגין בנתניה. שוטרים הגיעו למקום לבירור מקור הרעש והחשוד ששהה בדירה סירב לפתוח להם את הדלת, ואף סירב להזדהות בפניהם. לבסוף התרצה והזדהה, ומבדיקה של השוטרים במערכת המשטרתית התברר להם כי החשוד דרוש לחקירה בתחנת המשטרה. כאן הסתבך הסיפור. השוטרים נכנסו לדירה ונעמדו בפתחה, אז קרב אליהם הכלב של החשוד. החשוד התכופף לעבר הכלב, אז אחז בידו בסכין והחל לתקוף את אחד השוטרים בדקירות חוזרות ונשנות בידו הימנית. אחד השוטרים אף מעד לאחור בניסיון להגן על עצמו, והחשוד פנה לעבר השוטר השני שהיה בדירה כשהוא מאיים עליו והסכין בידו. השוטר ירה לעבר החשוד ירייה אחת שפגעה בבטנו.

כתוצאה מהדקירות, נגרמו לשוטר פצעי חתך ושפשופים בידו הימנית, והוא נזקק לתפרים וקבלת טיפול רפואי בבית חולים.

החשוד נעצר ומעצרו הוארך בבית משפט השלום בפתח תקווה. לפני כמה ימים הוגש נגדו כתב אישום בעבירות של פציעה בנסיבות מחמירות, תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות וניסיון תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות. יחד עם כתב האישום, הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

 

צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות