חלמתם על ריהוט לבית לפי המידה, הסגנון, הטעם והעיצוב שלכם, והכל במחיר שווה? החלום בהישג DAX. וגם: אל תדאגו לפינוי הריהוט הישן

רציתם ריהוט שיעוצב לפי הטעם שלכם ולא לפי הטעם שמוכתב לכם על ידי חברת הרהיטים? כל זה אפשרי, בלי לקחת משכנתא נוספת. ברהיטי DAX בפולג נתניה, 500 מ"ר של פינות ישיבה, חדרי שינה ועוד לפי העיצוב שלכם! וגם: הם כבר ידאגו לפינוי הריהוט הישן שלכם

25 שנה פועלת חברת DAX, החברה של הריהוט שמעוצב לפי טעם וסגנון הלקוח, באזור התעשייה החדש בפולג. 500 מ”ר של אולם תצוגה, בו מערכות ישיבה לסלון, פינות אוכל, מזנונים וחדרי שינה. הכל במידות של הלקוח.

פעם, נהגו רבים להזמין ריהוט לפי מידה וצורך של הבית בנגריות, היום חברת DAX  משלבת את הבחירה, העיצוב והסגנון לפי טעם הלקוח עם העולם המתקדם.

כל מערכות הישיבה מעוצבות ונבנות לפי בחירת הלקוח עם מגוון רחב ומכוון של צבעים, ריפוד, בדים, וכל סוגי העור והעץ.

כל אחד יכול לבחור את פינות הישיבה שלו – כולל כאלו המתכווננות, אלו המתאימות אורתופדית לכל גיל – כולל מערכות ישיבה המותאמות לגיל השלישי במיוחד!

מלבש המבחר הגדול, ההתאמה לכל לקוח, המחירים הנוחים שלא מתפשרים על איכות החומר ועל הגימור של הרהיטים –  לכל זה יש בונוס אחד.

כאב הראש הגדול של כולנו, ביום בו אנחנו מחליטים לרענן את הריהוט בבית או להחליף אותו, זה מה עושים עם המיטה הישנה, מערכת הסלון הישנה. איך נפטרים מזה?

ב-DAX מצאו לכך פיתרון. קניתם מערכת סלון, חדר שינה או מזנון ופינת אוכל חדשות? DAX ידאגו לקחת מכם את הריהוט הישן. אתם לא תצטרכו לדאוג לפנות אותו מהבית. הישן יוצא והחדש של “דקס” נכנס אליכם הביתה. הכל ביום אחד.

החלום שלכם לבית מעוצב לפי טעמכם נמצא במרחק נגיעה

באול התצוגה של DAX  ברחוב גיבורי ישראל 24 אזור התעשייה החדש בפולג, נתניה

לאתר דקס רהיטים: dax.co.il

מערכת SantaFe - מערכת מודולרית, אורטופדית, אשר כבשה את הקכל

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close