מתחם הצופים ברחוב נורדאו ברמת השרון משתדרג

העירייה ממשיכה לשדרג את איכות החיים בעיר ודואגת (גם) לבני הנוער: בימים אלו הצוותים המקצועיים משלימים פרויקט שדרוג מתחם הצופים של שבט נווה-מגן ברחוב נורדאו, לרווחת חניכי השבט.

העבודות כוללות הוספת מבנה פעילות, תוספת ושדרוג מתחם השירותים, שדרוג הבטיחות והנגישות במקום (רמפות, מאחזי יד וכד'), שיפוץ כללי של המבנים הקיימים, צביעה כללית ופיתוח שטח וגדרות חדשים לכל המתחם, עבודות תאורה, שדרוג מערכת החשמל והאינסטלציה ועוד. כמו כן נערכות במקום עבודות פיתוח של כל שטח הפעילות בחצר, כדי שלחניכים יהיה יותר נעים ובטוח לשהות במקום. השיפוץ החל בקיץ האחרון ואמור להסתיים במהלך חודש פברואר.

Tags

את פרויקט שדרוג מתחם שבט הצופים, תכננה ומובילה אדריכלית יפעת ברונר המשמשת כמנהלת מחלקת מבני ציבור באגף ההנדסה בעירייה. אדר’ ברונר בשיתוף צוות מינהל ההנדסה, דאגו לתכנון מקיף של שדרוג המתחם, בסטנדרטים הגבוהים ביותר לרווחת החניכים.

הפרויקט מצטרף לשורה של עבודות פיתוח ותשתיות שמקדמת העירייה בהובלת ראש העיר אבי גרובר, שכוללות בניית גינות חדשות, סלילה קרצוף וריבוד כבישים ברחבי העיר, עבודות חידוש ושדרוג תשתיות ישנות והוספת קולטנים לניקוז מים מהכבישים, ריצוף מדרכות ושבילים באבנים משתלבות, הכשרת חניות חדשות, עבודות גינון, הסדרה ושדרוג בטיחותי של צמתים, עבודות להגברת הנגישות ועוד, שמביאות לשיפור ניכר בחזות העיר ושיפור באיכות החיים של התושבים.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close