סריקות אחר נעדר שקיים חשש שנפל לנחל אלכסנדר

סיוע באיתור נעדר בסיכון; משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדר ג'רבאן רסמי בן 37 מג'סר א־זרקא. הנ"ל נראה לאחרונה ביום שישי באזור טייבה, מערבית לכביש 6 ומאז נעלמו עקבותיו. תלונה על היעדרותו התקבלה אתמול ומיד עם קבלתה נפתח חפ"ק (חדר פיקוד קדמי) והחלו סריקות נרחבות לאיתורו הכוללות מסוק וחיפושים רגליים על ידי שוטרים ומתנדבים רבים. במאמצי החיפוש נעשה שימוש במיטב האמצעים העומדים לרשות משטרת ישראל בו לוקחים חלק שוטרים רבים, מתנדבים, כוחות חילוץ והצלה, צוללנים ופרשים. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר למוקד 100 של המשטרה או לתחנת משטרת קדמה בטלפון 09-7612444.

מדוברות כבאות והצלה מחוז מרכז, תחנה אזורית השרון, נמסר כי צוותי כיבוי וחילוץ מתחנת כפר סבא הכוללים את היחידה לחילוצים מיוחדים מתחנת פתח תקוה והיחידה הארצית להבה פועלים משעות הבוקר בסריקות אחר נעדר שקיים חשש שנפל לנחל אלכסנדר. לוחמי האש סרקו את הנחל באמצעות סירות ובסיוע מסוק משטרתי ועד כה הנעדר לא אותר".

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות