מה הסטארט אפ שלך?

במסגרת שבוע היזמות העולמי תלמידי שכבות י' וי"א נפגשו עם יזמים לשיחות על עולם היזמות על מיומנויות הנדרשות להיות יזם. פרופסור דוד מנדלוביץ' דיבר על המעבר ממגדל השן של האוניברסיטה לג'ונגל של יזמות. ליאור שלו על יזמות אימפקט – שינוי החברה באמצעות יזמות טכנולוגית. השבוע התקיים בשיתוף עם הורי המסלול, כאשר רוב המרצים היו מקרב הורי התלמידים. בשיאו של השבוע התקיים בהאקאתון חגיגי שנמשך לאורך יום שלם.  
Tags

בעבודה קבוצתית התלמידים הקימו הצעות לסטארט-אפים שונים תוך עבודה בשלבים: איתור בעיה, הצגת פתרונות, אפיון קהל היעד, בדיקת מתחרים והצגת תוצרים.

בסיום היום נערכה תחרות בין הקבוצות והתלמידים שניצחו זכו בליווי צמוד לקראת אליפות הסטארט אפ הארצית לנוער.

רועי חמאם, מרכז המסלול הרב תחומי סיפר: “היו אנרגיות מחשמלות באוויר וזה היה תענוג לראות את ההתמסרות של התלמידים לפיתוח הרעיון הייחודי שלהם. אחרי 6 שעות עבודה בלבד הם הציגו תוצרים מדהימים שמעידים על היצירתיות שלהם ועל היכולת שלהם להמריא כאשר נותנים להם קרקע חופשית”.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

אולי גם זה יעניין אותך
Close
Back to top button
נגישות
Close
Close