מה הדבר הראשון ששוש כחלון כידור מצאה לנכון לעשות עם כניסתה ללשכת ראש העיר כפר יונה?

שוש כחלון כידור, על פי חוק, תתיישב היום ה-21 לנובמבר על כסא ראש עיריית כפר יונה. אז מה ראש העיר הנבחרת מיהרה לעשות דבר ראשון בלשכה? אנשיה של כידור טורחים בשבועות האחרונים כדי לנסות ולגבש קואליציה. כרגע, כפי שנודע ל"ניוזים השרון" סיעתו של הרב הללויה (2 מנדטים), אלברט טייב, בן דב מהליכוד וסיעתו של אפי דרעי (2 מנדטים) לא נכנסו לקואליציה. גם סיעת החינוך וסיעת ש"ס עדיין לא סגורים בתוך הקואליציה. אבל כל זה, ככל הנראה, לא מטריד את מנוחתה של שושי כידור, שגורמים בתוך המחנה שלה סיפרו כי הם בטוחים שלבסוף ישכנעו את ש"ס וסיעת החינוך להיכנס, כשמתנהלים שיחות עם כל הסיעות, כשהיחיד שנמצא לגמרי מחוץ לשיחות הוא בן גב- נכון לעכשיו. אז מה החליטה ראש עיריית כפר יונה הנבחרת, הגברת שוש כחלון כידור, שהוא הדבר שדורש טיפול דחוף עם כניסתה ללשכת ראש העיר - לשכה חדשה יחסית שנמצאת בבניין העירייה החדש?  

לפי גורמים שונים בעירייה שספרו ל”ניוזים השרון”, כידור נתנה הוראה לעובדי התחזוקה לקנות צבע ולצבוע את קיר הלשכה – הקיר שנמצא מול הנכנסים ללשכה ובגב שולחן ראש העיר, בצבע סגול- הצבע של קמפיין הבחירות שלה עצמה.

וכך בלשכת ראש עיריית כפר יונה, לפי גורמים שונים בעירייה, מתנוסס לו קיר סגול שמחכה לכניסת המועמדת “הסגולה”.

אגב, אתמול נכנסה ללשכת ראש העיר חיפה ראש עיר נבחרת אחרת – עינת קליש רותם. רותם, בניגוד לכידור התגאתה כי נכנסה ללשכה שנשתמרה באותו מצב מימי ראש העיר המיתולוגי לפני שנים שלחיפה, אבא חושי.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close