חדשות

כמעט אסון בפ”ת: המדביר פיזר חומר שמיועד לחקלאות בדירה ברח’ רות וגרם להרעלה לשישה בני משפחה שניצלו

שישה בני משפחה אושפזו בשעה האחרונה לאחר ששהו בדירתם ברחוב רות בשעריה פ"ת וחשו ברע. מבירור עולה כי בדירה פיזר מדביר לא מורשה חומר הדברה שמיועד לחקלאות. כל הבניין פונה מיושביו

כוחות כיבוי ויחידה מיוחדת לטיפול בחומרים מסוכנים וכן ונני מד”א ‘הצלה פתח תקווה’ הוזעקו לבית בשכונת שעריה, ברחוב רות בפתח תקווה לאחר שדווח על שישה בני משפחה – אב, אם, סבתא ושלושה ילדים שחשו ברע לאחר שככל הנראה שאפו אדי חומר רעיל בסמוך לביתם.
הכוננים יחד עם צוות אמבולנס של מד”א העניקו טיפול ראשוני לבני המשפחה,שמפונים להמשך טיפול ובדיקות בבית החולים
Tags

צוותי כיבוי וחילוץ, הכוללים את היחידה לטיפול בחומרים מסוכנים, וצוות ניטור פועלים בריכוז גבוה של חומר הדברה שפוזר בדירת המגורים ברחוב רות.

צוותי הניטור איתרו ערכים גבוהים בדירה ופינו את כלל דיירי הבניין. בשלב זה הבניין לא מאושר למגורים והמשך הפעולות בשתוף פעולה עם הגנת הסביבה.

לוחמי האש בסיוע המשטרה איתרו את המדביר,מדובר באדם שאינו מוסמך בתחום ההדברה אשר פיזר חומר המיועד לחקלאות ולא למגורים,בשלב זה כל הדירות בבניין נאטמו והדיירים פונו ויטופלו על ידי הרשות המקומית.

 

צילומים: איחוד הצלה ודוברות כיבוי

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close