ניוזים חמיםיהוד

תושבי יהוד-מונוסון נהנו מהרצאה שנייה בסדרת הרצאות להקניית ידע בתחום התחדשות עירונית

השבוע התקיים מפגש וסדנה שנייה בהשתתפות תושבי יהוד- מונוסון בנושא התחדשות עירונית. עו״ד אריאל יוסף, בעלים של קבוצת בראשית סקר את תפקידם של בעלי המקצוע אשר מלווים את בעלי הדירות. ראש העיר, אמנון סעד: "פינוי בינוי מהווה חלק אינטגרלי בסדר העדיפויות הציבורי שהצבתי עם כניסתי לתפקיד"

 

ביום שלישי השבוע התקיימה סדנה נוספת, שנייה במספר, בסדרת ההרצאות שמקיימת מינהלת להתחדשות עירונית בעיריית יהוד-מונוסון: ״חלון להתחדשות העירונית״.

ראש עיריית יהוד-מונוסון, אמנון סעד: ״⁠התחדשות עירונית היא חלק מהותי בסדר היום שהצבתי, עם כניסתי לתפקיד ראש העיר. זה כוונתי לעשות כל שניתן בכדי לקדם תכניות פינוי בינוי וכדי להבטיח שדור הצעירים ביהוד-מונוסון ישגשג, יפרח ויצמח בתוך העיר״.

ההרצאה עסקה ב"שחקנים בהתחדשות עירונית". עו״ד אריאל יוסף, בעלים של קבוצת בראשית ומנהל תחום קהילה וחברה במנהלת, סקר לעומק את תפקידם של בעלי המקצוע אשר מלווים את בעלי הדירות, היזמים וגורמי התכנון: עורכי דין, מפקחים הנדסיים, שמאים, יועצים חברתיים ועוד.

מטרת ההרצאה הייתה להעניק כלים פרקטיים לנציגויות ולבעלי הדירות לפעול באופן נכון ומדויק יותר מול הגורמים המקצועיים שמלווים את תהליך התכנון, הרישוי והביצוע.
דגש מיוחד ניתן לחובת הנאמנות ולאינטרסים של כל בעל מקצוע בתהליך.

במסגרת ההרצאה התקיים דיון נרחב גם על הפן כלכלי של פרויקטים של פינוי בינוי וההשפעה של רווחיות הפרויקט על תכנון המתחם החדש, התמורות אותן מקבלים הדיירים ומעורבות המדינה בהליכי התכנון.

 

צילום: עיריית יהוד מונוסון

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות