ניוזים חמיםחדשותבריאותבת ים

בת ים: תרם אופניים לאיחוד הצלה, המתנדב שהציל את חייו הגיע רכוב… עליהם

לפני כשנתיים שלומי גיגי החליט לסייע לחברו אוריאל אביטן המתנדב באיחוד הצלה סניף בת ים ותרם בעבורו אופניי אמבולנס

שלומי לא תיאר לעצמו שבזכות התרומה הוא מציל את חייו שלו עצמו(!) כעבור שנתיים כאמור מהתרומה, שלומי מתמוטט במלון דירות בעיר, מאבד את הכרתו וליבו נדם.

אביטן שנמצא במרחק של דקה נסיעה רכוב על האופניים שקיבל מארגון איחוד הצלה (אותם תרם שלומי) מגיע למקום מזהה את חברו ומיד החל בביצוע פעולות החייאה מתקדמות שכללו מתן שוק ממכשיר הדפברילטור של איחוד הצלה.

לאחר מספר דקות של החייאה ליבו של שלומי חזר לפעום והוא חזרה להכרה מלאה עוד בביתו.

השבוע נפגשו שוב השניים לפגישה מרגשת בה שלומי הודה לאוריאל ארוכות על שהציל את חייו.

שלומי גיגי מסר: "אני מבקש להודות למלאך בכתום אוריאל, בזכותו ניצלו חיי. אין ספק כי עכשיו יש לי שני ימי הולדת, היום בו נולדתי והיום בו אוריאל הציל את חיי.

אוריאל אביטן חובש מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "כשהתחלתי להתנדב הייתה לי תקווה אמיתית שאוכל להציל חיים. שמח שנפלה בחלקי הזכות להציל חיים!
כששלומי הציע לסייע לתרומה של אופני האמבולנס התרגשתי מאוד, אבל לא בעלתי בדקתי שזה מה שיסייע לי להציל חיים ועוד את החיים שלו. מבקש בהזדמנות למסור את תודתי להנהלת ארגון איחוד הצלה ולראש הסניף שמואל מלכה על פעילותם למעננו המתנדבים ולמען תושבי מדינת ישראל."

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות