ניוזים חמיםחדשותתל אביב - יפו

חוקרי מחלק המוסר ביחידה המרכזית של משטרת מחוז תל אביב סיימו חקירת תושבת רמת גן ותושבי רמלה ורמת גן בחשד לביצוע עבירות של סחיטה באיומים וסחיטה בכח באדם בשנות ה40 תוך הפעלת אלימות ואיומים כלפיו על רקע הימורים לא חוקים והיום הוגשה הצהרת תובע נגד 4 חשודים

חוקרי מחלק המוסר ביחידה המרכזית של משטרת מחוז תל אביב חשפו במהלך התקופה האחרונה פרשייה קשה שעניינה חשד לסחיטה ואלימות כלפי אדם,תושב מרכז הארץ,על רקע הימורים לא חוקים והפעלת קזינו ופתחו בחקירה סמויה, תוך איסוף עדויות וראיות תומכות נוספות

בתוך כך, החוקרים הצליחו לזהות את שיטת הסחיטה שתחילתה לפני כשנה, עת נוצר קשר עסקי בין הקורבן לאחד מהחשודים, תושב רמת גן, בשנות ה50 לחייו, בעסק של הימורים לא חוקים באזור המרכז.

מאז ולאורך תקופה ארוכה התחיל החשוד לסחוט את הקורבן באופן שיטתי ומתוחכם, תוך שהוא שולח לקורבן חשודים נוספים, תושבי רמלה ותושבת רמת גן, תוך איומים והפעלת מעשי אלימות פיזית, בכך שגרמו לקורבן חבלות בגוף וסחטו ממנו במהלך התקופה האחרונה עשרות אלפי שקלים.

במסגרת החקירה הצליחו החוקרים לחשוף אירוע קשה, במהלכו הותקף הקורבן על ידי החשודים לפני מספר חודשים בלוד ונגרמו לו חבלות ושברים בגוף.
כמו כן חשפו החוקרים אירוע השלכת רימון הלם לעבר רכבו של הקורבן כשבועיים לאחר התקיפה.

לפני כשבוע , עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, עצרו חוקרי היחידה המרכזית בשיתוף לוחמי יס"מ תל אביב את החשודים, תושבת רמת גן בשנות ה60, תושב רמת גן בשנות ה50, ותושבי רמלה בשנות ה30 והם הובאו לחקירה במשרדי ימ"ר תל אביב.

במהלך החקירה הגלויה הצליחו חוקרי הימ"ר לאסוף ראיות נגד החשודים בביצוע עבירות המיחסות להם.

מעצרם של החשודים הוארך בבית משפט השלום בתל אביב והיום, עם סיום החקירה, הוגשה נגד 4 חשודים הצהרת תובע עם כוונת פרקליטות מחוז תל אביב להגיש נגד החשודים כתב אישום חמור ובקשה למעצרם עד תום ההליכים.

מצ"ב סינק מתאריך 20/5/24 של רפ"ק דוד חיימוב,ראש מחלק מוסר בימ"ר תל אביב ותיעוד מפעילויות המשטרה אתמול ובתקופה האחרונה.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות