ניוזים חמיםחדשות

דמוקרטיה נוסח כרמל שאמה הכהן: אישר תקציב של מיליארדים, מבלי לאפשר לאופוזיציה וליועץ המשפטי לשאול שאלות ולדבר. וגם: אישר לעצמו ולשתיים ממקורבותיו בעירייה נסיעה יקרה בת שבועיים לארה"ב

כרמל שאמה הכהן ממשיך לנהוג בעירייה כשליט ללא חוקים ודמוקרטיה, כשהפעם בישיבת אישור התקציב, שוב אישר לעצמו ולמקורבותיו בעירייה נסיעה יקרה בת שבועיים לארה"ב, ואסר על האופוזיציה והיועץ המשפטי לעירייה, לדבר כלל או לשאול שאלות

כרמל שאמה הכהן מצפצף כך נראה על המילה דמוקרטיה ועושה כבשלו בכספי הציבור:

בשבוע שעבר התכנסה מועצת העיר רמת גן לישיבת אישור התקציב לשנת 2024, שאמור לעמוד על בקירוב ל-שני מיליארד שקלים.

השנה העירייה, ,ראשות שאמה הכנן מקצצת בתקציב שעות ההוראה העירוניות בבתי הספר היסודיים, במרכזים לגיל הרך, במרפאת השיניים העירונית ועוד שירותים עירונים חיוניים. אבל כל זה לא מנע מכרמל שאמה להעביר באותה ישיבה אישור לנסיעה בת שבועיים עבורו ועבור שתיים ממקורובותיו בעירייה, עינב בר כהן ממלאת מקומו וגזברית העירייה.

בעוד זה קורה, חברי האופוזיציה בראשם ליעד אילני, ביקשו את רשות הדיבור להציג כמה שאלות לגבי התקציב, אלא שראש העיר שאמה הכהן אסר עליהם לדבר כלל, כשהיועץ המשפטי החיצוני לעירייה, ביקש להתערב, גם אותו כרמל שאמה הכהן השתיק ואסר עליו לדבר.

בעוד זה קורה, חברי קואליציה בכירים כרועי ברזילי שמתהדר במאבקיו למען הדמוקרטיה והמנהל התקין ברמה הלאומית ומוביל את רשימת "רמת גן חופשית", ישב ולא התערב כאשר נעשתה פגיעה כה אנושה ביסוד הדמוקרטי הכי בסיסי שיש. גם אנשי "יש עתיד ומר"צ נאלמו.

יו"ר האופוזיציה, ליעד אילני, הודיע כי בכוונתם לעתור לבית המשפט ולהורטת לכרמל שאמה לקיים ישיבת תקציב חדשה והוסיף ואמר: "כספי תושבי רמת-גן הם לא הפקר! בזמן מלחמה – העירייה מקצצת בתקציב שעות ההוראה העירוניות בבתי הספר היסודיים, במרכזים לגיל הרך, במרפאת השיניים העירונית ועוד שירותים עירונים חיוניים, הארנונה כמובן תעלה השנה, אבל מאשרים חופשה של שבועיים בארצות הברית לכרמל שאמה ראש העיר, עינב בר כהן ממלאת מקומו וגזברית העירייה. העיר היחידה בישראל בה ראש העיר נוסע על חשבון תושבי עירו בזמן מלחמה.

"חבריי לסיעה רצינו לשאול בשם התושבים שאלות על סדר העדיפויות הזה של העירייה, אבל ראש העיר אסר לתת לנו אפשרות לדבר, בניגוד לחוק. ראש העיר ושותפיו סתמו את הפה לאופוזיציה ודרסו את זכויות המיעוט. ככה הקואליציה פתרה את עצמה משאלות לא נוחות וביקורת.

"נעתור לבית המשפט המחוזי, על מנת לדרוש ישיבה מחודשת, בה יאפשרו לנציגי התושבים לשאול שאלות על תקציב העירייה לשנת 2024. לא נצביע כחותמות גומי. כספי תושבי רמת-גן הם לא הפקר!".

פנינו לתגובת עיריית ר"ג, שבחרה לא להגיב עד עתה.

 

צילום: עיריית ר"ג

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות