ניוזים חמיםחדשותתל אביב - יפו

חוקרי משטרת שר"ת השלימו את החקירת החשוד בשוד אלים של נהג מונית בן 79 וביסוס תשתית ראייתית

בתאריך 3/5/24 הגיש תלונה במשטרת שר"ת, נהג מונית בן 79 על כך שיום לפני חשוד שדד אותו באלימות היכה אותו וגנב את כספו

חוקרי משטרת שר"ת פתחו מיד בחקירה ובאותו הזמן הגיע נהג מונית נוסף בן 75, אשר הגיש תלונה על שוד בעל מאפיינים דומים, יום לפני.

במקביל התקבלה תלונה במשטרת יפו על כך שחשוד גנב מכשיר טלפון בחוף הים בנמל יפו.

חוקרי המשטרה ביצעו פעולות חקירה מהירות ומקצועיות ואיתרו את החשוד באזור התחנה המרכזית ברחוב לוינסקי בת"א, עצרו את החשוד והביאו אותו לחקירה במשטרת שר"ת.

בזמן שהחשוד נחקר בחדר החקירות, התקבל דיווח ממשטרת יפו שהטלפון אשר נגנב מהחוף מאוכן בתחנת המשטרה בשר"ת, דבר אשר חיזק את הקשר של החשוד לביצוע הגניבה.

בנוסף נתפסו על החשוד, מכשיר טלפון של נהג מונית וכסף מזומן.

בחקירה עלה ששיטת הפעולה של החשוד הייתה, לעלות על מונית באזור דרום ת"א ולבקש שיסיע אותו למרכז רפואיאסף הרופא, לבקש מהנהג שיעצור בחניון ליד התחנה המרכזית מכיוון ששכח לנעול את האוטו ואז ריסס בתרסיס פלפל את הנהג והיכה אותו באגרופים ובבעיטות, שדד את הכסף וברח.

כאמור, החשוד תושב לוד בן 34, נעצר, נחקר במשטרת שר"ת ולאחר ביסוס תשתית הראייתית נגד החשוד, פרקליטות מחוז ת"א הגישה הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום הליכים, בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות