ניוזים חמיםחדשותתל אביב - יפו

נתפס בגניבה וחזר לסופר מאיים לדקור את העובד ומצוייד בבקבוק ששבר בנסיון לפצוע

שוטרי תחנת לב ת"א פתחו בחקירה ביום 28.4.24, מייד עם קבלת דיווח למוקד המשטרה על אירוע נסיון פציעה בסופר

על פי החשד ניסה החשוד לפצוע עובד בסופר בשדרות רוטשילד בת"א, לאחר שביצע שם גניבה. הקרבן פנה לחשוד שגנב מוצרים מהסופר ולקח את המוצרים שהחביא בתיק. החשוד ברח ובמהלך המרדף אחריו הצליח להימלט אולם הפיל את תיקו ולאחר מספר דקות חזר לסופר לדרוש אותו, הצטייד בבקבוק אותו שבר אותו ורדף אחרי המתלונן ברחבי הסופר במטרה לפצוע אותו עם הבקבוק, כשהוא מאיים שידקור אותו.

שוטרי לב שהגיעו מיד למקום ועצרו את החשוד, תושב הוד השרון בן 26. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית משפט השלום, ועם סיומה של חקירה מהירה, במהלכה גבו השוטרים עדויות, אספו ראיות באמצעי חקירה שונים, השבוע הגישה נגדו יחידת התביעות המשטרתית של מחוז ת"א כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים בעבירות של נסיון פציעה כשהעבריין מזויין, גניבה ואיומים.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות