ניוזים חמיםחדשותתל אביב - יפו

שוטרי תחנת לב ת"א עצרו חשוד שהתפרץ לדירה בת"א ושדד צעירה כשהוא מאיים עליה באמצעות מברג ומבצע בה מעשים מגונים

ביום 21.4.24 התקבל במשטרה דיווח על שודד הבורח מדירה ברחוב קלישר בת"א

על פי החשד, ביום 21.4.24 בשעות הצהריים בעת שהדיירת ישנה במיטתה,התפרץ החשוד לדירה, נשכב ליד הקרבן במיטתה, ליטף ונגע בגופה וכשהתעוררה והבחינה בו כיסה את פיה בידו ואיים עליה מספר פעמים כשמברג בידו מכוון למצחה ובין עיניה שתישאר בשקט ואם תדבר ידקור אותה, כשהוא מראה לה שלקח לה את הטלפון הנייד. הקרבן זעקה "משטרה" ובשלב מסויים הצליחה להימלט מחלון, כשהיא נאבקת בחשוד שרדף אחריה עם המברג. החשוד רדף אחרי הקרבן וכשעוברי אורח נחלצו לעזרתה, נמלט ואיים על הרודפים שיגיע אליהם הביתה ויפגע בהם כשהוא מחזיק מברג או משליך עליהם חפצים כולל חפצים חדים שנקרו בדרכו. בנסיבות הללו, גנב החשוד מהדירה רכוש מהדירה לרבות מחשבים ומכשיר טלפון נייד.

חוקרי תחנת לב ת"א הגיעו מייד למקום ועצרו את החשוד לחקירה, במסגרתה אספה היחידה ראיות וממצאים מהזירה וגבתה עדויות מעדים רבים.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת על ידי בית משפט השלום בת"א עד להשלמת החקירה ואתמול, בתום חקירה אינטנסיבית ומהירה, הגישה הפרקליטות הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים של החשוד, תושב פתח תקווה בן 24.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות