ניוזים חמיםחדשות

שוטרי היחידה המרכזית במחוז תל אביב בחקירה משותפת עם פרקליטות אזרחית ת"א, רשות המיסים, ביטוח לאומי ומשרד הבריאות עצרו אתמול לחקירה 11 חשודים בחשד לעבירות של הלבנת הון והחזקה וניהול מקומות להימורים אסורים ברחבי הארץ

במחלק מוסר של היחידה המרכזית במחוז תל אביב התנהלה בחודשים האחרונים חקירה סמויה בחשד לעבירות של הלבנת הון והחזקה וניהול מקומות להימורים אסורים ברחבי הארץ

במהלך החקירה הסמויה, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים, הגיעו החוקרים למספר חשודים, אשר הפעילו, על פי החשד, מקומות להימורים אסורים במהלך תקופה ארוכה, כאשר החשוד העיקרי יחד עם חשודים נוספים עסקו גם בייצור מכונות מזל והפצתן לבתי הימורים אסורים ברחבי הארץ.

מדובר בפעילות עבריינית שבאמצעותה הלבינו החשודים מיליוני שקלים תוך רכישת נכסים רבים וניהול עסקים שונים ברחבי הארץ.

עם המעבר לחקירה הגלויה, פשטו בלשי ימ"ר תל אביב, כוחות יס"מ תל אביב ולוחמי מג"ב בשיתוף עם פרקליטות אזרחית ת"א, רשות המיסים, ביטוח לאומי ומשרד הבריאות על מקומות מגורים של החשודים ועל העסקים שבבעלותם וכן על מעבדה לייצור מכונות מזל במרכז הארץ ועצרו לחקירה 11 חשודים.

מדובר בחשודים בגילאים שונים, תושבי מרכז הארץ, אשר ניהלו , על פי החשד, מקומות להימורים אסורים, היו שותפים להלבנת הון ולייצור מכונות מזל והפצתן ברחבי הארץ.

במהלך הפעילות בשיתוף מערך החילוט של משטרת מחוז תל אביב נתפסו נכסי נדל"ן של החשודים, 4 רכבי יוקרה, מאות אלפי שקלים במזומן והוקפאו חשבונות בנק של חלק מהחשודים.

כמו כן, במהלך הפעילות של השוטרים היום נחשף מחסן במרכז הארץ ובתוכו מעבדה לייצור מכונות מזל עם ציוד בשווי של מיליוני שקלים.

במהלך החיפוש באחד מיישובים במרכז הארץ חשפו השוטרים מקום המשמש להימורים לא חוקים ובתוכו עשרות מחשבים.

כלל החשודים הועברו לחקירה במחלק מוסר בימ"ר תל אביב ובהתאם לממצאי החקירה יובאו היום לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרם.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות