ניוזים חמיםחדשות

נעצרה חוליית סוחרי סמים קשים מר"ג, חולון ופ"ת שניהלו רשת הפצה עניפה דרך הטלגרם

"תנקו ת'בית, תנקו הכל...": 116 עסקאות סמים באמצעות הטלגרם בהיקף 95,000 ש"ח: היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב דן עצרה 8 חשודים בפרשיית סחר בסמים; בתום חקירה מורכבת הוגש כתב אישום בעניינם עם 40 סעיפי אישום

 

היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב דן פתחה בחקירה סמויה בחודש יוני 2023 בנושא פרשיית סמים רחבת היקף שהופעלה בערי המרכז.

עם מעבר החקירה לגלויה, בתאריך 7/1/24, בלשי היחידה עצרו שמונה חשודים בפרשייה, בשנות ה- 20-30 לחייהם, תושבי ר"ג, פ"ת וחולון. במהלך חיפושים, איתרו ותפסו השוטרים סמים מסוג קטמין, MDMA, קנאביס, קוקאין, מתקאתינון, LSD.

במסגרת החקירה הצליחו החוקרים להתחקות אחר פעולותיהם של החשודים אשר ביצעו עסקאת סמים רבות מתאריך 10/1/23 ועד תאריך 21/12/23. החוקרים חשפו כי מדובר ברשת להפצת סמים שהופעלה באמצעות אפליקציית טלגרם והתנהלה לעסק לכל דבר ועניין, כאשר, יש הירריכה ובעלי תפקידים. "העסק" נוהל על ידי ארבעה חשודים שיצרו קשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות פתיחת ערוצי סחר ביישומון ותיאום עסקאות הסמים עם הלקוחות באופן ישיר. בנוסף, תחתיהם פעלו ארבעה חשודים נוספים שהיו אחראים להפצת סמים מסוכנים מסוגים שונים כגון: דוסה, קוקאין, sd, אקסטה, mmc, מתאמפטמין, mdma, קטמין, קנאביס.

בתוך כך, במהלך החקירה החוקרים חשפו 116 עסקאות סמים מסוכנים: בהיקף של 95,000 ש"ח. מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת.

עם סיומה של חקירה וגיבוש תשתית ראייתית, יח' התביעות של משטרת מחוז ת"א, הגישה כתב אישום נגד כל החשודים בעבירות קשירת קשר לעשות פשע, יצוא, יבוא, מסחר, הספקה של סמים מסוכנים בצוותא חדא, קשירת קשר לעשות עוון, שיבוש מהלכי משפט וכן בקשה למעצר עד תום ההליכים.

 

צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות