ניוזים חמיםחדשות

גדרה: שני תינוקות אחים ננעלו בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותם בשלום. "מנענו שבירת חלון מיותרת וחילצנו במהירות"

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות שני ילדים אחים, כבן שנה וחצי ואחיו כבן שלושה חודשים, שננעלו בשגגה ברכב לעיני אמם, ברחוב לוי בגדרה

מאיר אבוקרט, מוקדן ידידים שענה לשיחה במוקד, לקח פרטים, הזעיק סיוע, ונשאר על הקו עם האמא עד להגעת המתנדבים. דניאל עוזרי – מנהל סניף קרית מלאכי, ואבידן שערבי, מתנדב סניף גדרה, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילצו השניים את הילדים בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

דניאל מספר: "האמא חגרה את שני הילדים ברכב ונתנה לתינוק להחזיק את המפתחות בזמן שחגרה את אחיו. כשסגרה את הדלת, הדלתות ננעלו. הייתי בבית הספר בו אני מלמד, בדיוק בהפסקה, תוך שאני מחמם את האוכל לארוחת צהריים. יצאתי במהירות למקום. הייתה שמש וחששתי שאם יהיו נעולים עוד קצת זמן הרכב יתחמם. תוך שלוש דקות הייתי בכתובת. היו שם שכנים ואנשים שעזרו לאמא וחלקם רצו לשבור חלון. אמרתי להם שאין צורך ויחד עם אבידן שהצטרף פתחנו במהירות את הרכב וחילצנו את התינוקות הקטנים. האמא היתה מאושרת והודתה לנו מאוד, והשכן שהיה מופתע, ביקש לקבל גם ערכה כזאת."

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב תמיד • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות