ניוזים חמיםחדשות

הודעה משותפת של משטרת מחוז ת"א יחד עם משרד הבריאות ורשות המיסים- נעצרה חשודה שהזריקה בוטוקס ללקוחות לאחר שהתחזתה לרופאה

במסגרת פעילות חקירתית משולבת של משטרת בת ים, ביחד עם יחידת האכיפה במכס מרכז של רשות המיסים ואגף האכיפה והפיקוח במשרד הבריאות. הצטברו חומרי חקירה שהצביעו על חשודה תושבת בת ים, המתחזה לרופאה לכאורה ומעניקה טיפולי בוטוקס בחומרים אסורים המוברחים לארץ

במהלך החקירה בוצעה פעילות חכמה, כאשר הכוחות החדירו לקוחה סמויה לקבלת טיפול בוטוקוס בקליניקה של החשודה.

כאמור, בלשי תחנת בת ים, יחד עם אגף האכיפה והפיקוח במשרד הבריאות ויחידת האכיפה במכס מרכז של רשות המיסים, הגיעו לקליניקה הפיראטית של החשודה בבת ים וביצעו מעצר של החשודה בת ה-47, רגע לפני שהזריקה ללקוחה הסמויה חומרי בוטוקס.

במהלך המעצר בוצע חיפוש ונתפסו עשרות חומרים רפואיים מזויפים, שהוברחו ואסורים ליבוא. כמו כן, נתפסו סכום כסף מזומן של 36,000 ₪.

החשודה הועברה לחקירה במשטרת בת ים ביחד עם כלל הממצאים שנתפסו בדירה.

טיפולים הנעשים על ידי מתחזים וגורמים לא מוסמכים, בפרט כשמדובר בחומרים מזוייפים ובחומרים שלא קיבלו את אישור משרד הבריאות, מסכנים את בריאות הציבור.

דוברות המשטרה
דוברות המשטרה
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות