ניוזים חמיםחדשות

תושבת רמלה בת 19 נעצרה לאחר שכתבה "אלוהים תהרוג אותם לחלוטין, תקרע אותם לגזרים, הורד את המספר שלהם"

מתחילת הלחימה המשטרה עצרה 120 חשודים והוגשו 18 כתבי אישום בהליך מזורז נגד מסיתים לאלימות וטרור. אתמול נעצרה תושבת רמלה בת 19, שפרסמה ברשת: "אלוהים, פזר אותם את כולם. אלוהים, תקרע אותם לגזרים. אלוהים, הורד את המספר שלהם. אלוהים, תהרוג אותם לחלוטין"

מתחילת הלחימה המשטרה עצרה 120 חשודים והוגשו 18 כתבי אישום בהליך מזורז נגד מסיתים לאלימות וטרור

במסגרת המאמצים לאורך כל השנה למניעת הסתה, בהנחיית השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר ומפכ"ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי, טופלו על ידי כלל מחוזות משטרת ישראל ואגף החקירות והמודיעין מתחילת הלחימה נבדקו וטופלו 295 פרסומים המעודדים לאלימות, הסתה, תמיכה והזדהות עם ארגוני טרור, מתוכם נפתחו 134 תיקי חקירה לאחר שעלה כי הפרסומים עולים כדי חשד להסתה ותמיכה בארגון טרור.

אתמול עצרו חוקרי תחנת רמלה תושבת העיר כבת 19, לאחר שפרסמה ברשת כיתוב המעודד תמיכה בארגון הטרור חמאס והטבח ביהודים בו כתבה: "אלוהים, פזר אותם את כולם. אלוהים, תקרע אותם לגזרים. אלוהים, הורד את המספר שלהם. אלוהים, תהרוג אותם לחלוטין". בסיום חקירתה נכלאה והיא תובא היום בפני שופט בבקשה להאריך את מעצרה בהתאם לממצאי החקירה.

הצוות שהוקם באגף החקירות והמודיעין פועל מאז תחילת המלחמה במתכונת מוגברת על מנת לטפל בכלל הסוגיות הנוגעות לחשודים המעודדים אלימות ומביעים הזדהות ותמיכה עם ארגון הטרור חמאס ועם מעשי הרצח, האונס והטבח המזוויעים שביצע או קראו לאחרים לבצע אירועי טרור כלפי יהודים

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות